COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Alderney - Dielette je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Alderney do Francie

Provozovatelé trajektů na trase Alderney - Dielette

    • 1 Sailing Weekly 55 min
    • Get price

Trajekt z Alderney do Dielette

Linka Alderney Dielette spojuje Alderney s Francie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Manche Iles Express. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 55 minut.

Doba a frekvence plavby na trase Alderney Dielette se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Alderney

Ostrov Alderney je jedním z Normanských ostrovů a spolu s několika dalšími ostrovy představuje britskou korunní dependency, oficiálně nazvanou Bailiwick of Guernsey. Ostrov je asi 5 km dlouhý a 2,5 km široký a nachází se 16 km západně od La Hague na poloostrově Cotentin v Normandii ve Francii; 32 km severovýchodně od Guernsey; a téměř 100 km od pobřeží Velké Británie.

Hlavní město je někdy nazývané také "St Ann's" a se svým impozantním kostelem a dlážděnými hlavními ulicemi je vyhledávaným turistickým místem. Návštěvníci města zde naleznou školy, poštu, obchody, jakož i množství hotelů, barů a restaurací.

Trajekty se pravidelně plaví do Francie a na ostatní Normanské ostrovy. V letních měsících je k dispozici i vysokorychlostní trajekt, který se plaví do Dielette v regionu Flamanville, Manch ve Francii a do St Peter Port na ostrově Guernsey. Jednou týdně je k dispozici i nákladní doprava, která může přepravit i cestující, a to do přístavů St Peter Port (ostrov Guernsey) a Poole (jižní pobřeží Anglie).


Průvodce přístavem Dielette

Dielétte je přístav ve městě Cherbourg v Dolní Normandie ve Francii. Tento přistav má prospěch kvůli tomu, že má trvalý přístup, a je ideálním místem pro laické námořníky a pro ty, kteří chtějí v klidu relaxovat.