COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Algerie Ferries

Algerie Ferries je alžírská trajektová společnost, která provozuje plavby ve Středozemním moři mezi kontinentální Evropou a Alžírskem.

Algerie Ferries byla založena ENTMV (Entreprise Nationale de Transport Maritime de Voyageurs) v roce 1987 a nyní díky své trajektové flotile uskutečňuje průměrně 900 plaveb ročně.

Na palubě lodi společnosti Algerie Ferries přivítají cestující zkušení odborníci, kteří budou své zákazníky hýčkat během celé plavby. Na palubě je k dispozici množství zábavy - spousta restaurací, bezcelních obchodů, promítacích místností, relaxačních koutků a barů na terase, kde se podávají teplé i studené nápoje. K dispozici je také pestrý výběr ubytování - od kabin ekonomických tříd až po luxusní apartmány nebo prostorné salonky s pohodlnými křesly.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Algerie Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Algerie Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Algerie Ferries