Algerie Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Algerie Ferries

Algerie Ferries je alžírská trajektová společnost, která provozuje plavby ve Středozemním moři mezi kontinentální Evropou a Alžírskem.

Algerie Ferries byla založena ENTMV (Entreprise Nationale de Transport Maritime de Voyageurs) v roce 1987 a nyní díky své trajektové flotile uskutečňuje průměrně 900 plaveb ročně.

Na palubě lodi společnosti Algerie Ferries přivítají cestující zkušení odborníci, kteří budou své zákazníky hýčkat během celé plavby. Na palubě je k dispozici množství zábavy - spousta restaurací, bezcelních obchodů, promítacích místností, relaxačních koutků a barů na terase, kde se podávají teplé i studené nápoje. K dispozici je také pestrý výběr ubytování - od kabin ekonomických tříd až po luxusní apartmány nebo prostorné salonky s pohodlnými křesly.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Algerie Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Algerie Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.