COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Amakusa Takarajima Line

Amakusa Takarajima Line provozuje plavby mezi prefekturou Kumamoto a ostrovy Amakusa v jižním Japonsku a nabízí výlety do přístavů Misumi, Hondo a Matsushima.

Společnost Amakusa Takarajima Line se třemi špičkovými plavidly Vista Bonita, Marisol a Serena, které byly navrženy předním průmyslovým designérem, nabízí svým cestujícím vynikající zážitek.

Každý trajekt má klimatizovanou dolní palubu s pohodlným posezením, komfortní toaletou či prostory, z nichž se snadno vychutnává bezkonkurenční výhled na vulkanický Unzen a působivé mosty Amakusa Gokyo.

Při plavbě na lodích společnosti Amakusa Takarajima Line je vhodné nezapomenout fotoaparát, protože zmíněné ostrovy představují skvělé místo k pozorování delfínů.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Amakusa Takarajima Line, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Amakusa Takarajima Line. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Amakusa Takarajima Line s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy Amakusa Takarajima Line

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Na palubě Amakusa Takarajima Line

Všechny trasy Amakusa Takarajima Line