Amakusa Takarajima Line
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Amakusa Takarajima Line

Amakusa Takarajima Line provozuje plavby mezi prefekturou Kumamoto a ostrovy Amakusa v jižním Japonsku a nabízí výlety do přístavů Misumi, Hondo a Matsushima.

Společnost Amakusa Takarajima Line se třemi špičkovými plavidly Vista Bonita, Marisol a Serena, které byly navrženy předním průmyslovým designérem, nabízí svým cestujícím vynikající zážitek.

Každý trajekt má klimatizovanou dolní palubu s pohodlným posezením, komfortní toaletou či prostory, z nichž se snadno vychutnává bezkonkurenční výhled na vulkanický Unzen a působivé mosty Amakusa Gokyo.

Při plavbě na lodích společnosti Amakusa Takarajima Line je vhodné nezapomenout fotoaparát, protože zmíněné ostrovy představují skvělé místo k pozorování delfínů.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Amakusa Takarajima Line, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Amakusa Takarajima Line. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Amakusa Takarajima Line s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě Amakusa Takarajima Line

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.