Andaman Wave Master
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Andaman Wave Master

Andaman Wave Master je thajská trajektová společnost specializující se na denní výlety a přepravu z Phuketu, největšího ostrova v zemi, na ostrov Phi Phi v Andamanském moři.

Díky tomu, že společnost funguje v regionu od roku 1999, představuje Andaman Wave Master jednu z nejdéle fungujících trajektových společností v Thajsku, která celoročně zabezpečuje okružní plavby a dopravu z hotelů. Tím cestujícím zpříjemňuje výlet a po celou dobu se personál snaží o to, aby vše probíhalo tak hladce, jak je to jen možné.

Na krátké výlety na ostrov Koh Phi Phi je využíván Royal Jet Cruiser 9, což je nejnovější a jedna z nejrychlejších lodí flotily. Co se týče ostatních tras, Andaman Wave Master nabízí široký výběr moderních a velkých trajektů, které jsou schopny přepravit stovky cestujících do/z mnoha nejoblíbenějších turistických míst v Thajsku.

Tato společnost je také autorizovaný zprostředkovatel resortního ubytování, nabízí výběr z luxusních apartmá na Koh Phi Phi, kde jsou nádherné pláže, skvělá místa na šnorchlování či restaurace.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Andaman Wave Master, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Andaman Wave Master. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Andaman Wave Master s alternativními trajektovými operátory.

Andaman Wave Master routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.