COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Anek Lines

Anek Lines provozuje velké množství trajektů plovoucích mezi Itálií a Řeckem, jakož i mezi mnoha řeckými ostrovy.

Společnost byla založena před více než 50 lety a od té doby vyhrála hned několik prestižních přepravních ocenění. Flotila Anek Lines se skládá z moderních trajektů s vybavením, které se od takové významné lodní společnosti očekává.

Trajekty společnosti Anek Lines jezdí mezinárodní trasy z italských přístavů Benátky a Ancona do Igoumenitsa, na Corfu a Patras. Domácí trajektová přeprava operuje na Krétě a v oblasti dodekanézských a kykladských regionů. Plavby Anek Lines z/do města Ancona společně s těmi mezi řeckým přístavem Pireus a Krétou jsou provozovány ve spolupráci se společností Superfast Ferries.

Flotily jsou moderní, standardy jsou zde drženy na vysoké úrovni a co se bezpečnosti a kvality týká, k dispozic je zde vše, co se od přední dopravní společnosti očekává. Vlajková loď F/B Elyros byla pořízena v roce 2007 a hned následující rok získala ocenění ShipPax v kategorii "Nejlepší rekonstrukce", a to díky tomu, že byla vyrobena z nejšetrnějších meteriálů k životnímu prostředí, přičemž bylo zachováno excelentní vybavení. Zbytek flotily je tvořen plavidly se stejnou technologií a zahrnuje následující: Venizelos, Olympijský vítěz, Helénský duch, Kydon, Kriti I a II, Prevelis.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Anek Lines s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Anek Lines