Anek Lines
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Anek Lines

Anek Lines provozuje velké množství trajektů plovoucích mezi Itálií a Řeckem, jakož i mezi mnoha řeckými ostrovy.

Společnost byla založena před více než 50 lety a od té doby vyhrála hned několik prestižních přepravních ocenění. Flotila Anek Lines se skládá z moderních trajektů s vybavením, které se od takové významné lodní společnosti očekává.

Trajekty společnosti Anek Lines jezdí mezinárodní trasy z italských přístavů Benátky a Ancona do Igoumenitsa, na Corfu a Patras. Domácí trajektová přeprava operuje na Krétě a v oblasti dodekanézských a kykladských regionů. Plavby Anek Lines z/do města Ancona společně s těmi mezi řeckým přístavem Pireus a Krétou jsou provozovány ve spolupráci se společností Superfast Ferries.

Flotily jsou moderní, standardy jsou zde drženy na vysoké úrovni a co se bezpečnosti a kvality týká, k dispozic je zde vše, co se od přední dopravní společnosti očekává. Vlajková loď F/B Elyros byla pořízena v roce 2007 a hned následující rok získala ocenění ShipPax v kategorii "Nejlepší rekonstrukce", a to díky tomu, že byla vyrobena z nejšetrnějších meteriálů k životnímu prostředí, přičemž bylo zachováno excelentní vybavení. Zbytek flotily je tvořen plavidly se stejnou technologií a zahrnuje následující: Venizelos, Olympijský vítěz, Helénský duch, Kydon, Kriti I a II, Prevelis.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Anek Lines s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.