Anem Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Anem Ferries

Společnost Anem Ferries zajišťuje trajektovou dopravu na Kalymnos a Mastichari (Kos) a zpět, čímž spojuje dvě nejkrásnější destinace Dodekanéských ostrovů.

Anonymní lodní společnost Mastichari (ANEM) zahájila svou činnost v roce 1990 a od té doby nabízí každodenní služby mezi Kalymnosem a Kosem a jejím hlavním cílem vždy bylo zajistit bezpečnost a spolehlivost pro místní obyvatele i zahraniční turisty, kteří chtějí navštívit oba ostrovy. Provozují jedinou loď, Olympios Zeus, která bezpečně přepravuje zákazníky mezi oběma krásnými ostrovy Dodekanésu za méně než jednu hodinu.

Cestující, kteří cestují s Anem Ferries, si mohou z otevřené paluby vychutnat úchvatné výhledy na Egejské moře. V podpalubí je také dostatek pohodlných míst k sezení a přátelský personál, který se postará o vaši spokojenost během celé cesty.

Trajekty Anem vyplouvají z přístavu Mastichari na Kosu i z přístavu Kalymnos. Tato dvě pobřežní města jsou velmi oblíbená u turistů, kteří chtějí prozkoumat řecké ostrovy, a jsou tak snadno dostupná.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Anem Ferries s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Anem Ferries s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Anem Ferries routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.