COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Aremiti

Aremiti provozuje trajektovou linku, která propojuje sedmnácti kilometrový průliv mezi ostrovy ve Francouzské Polynésii - Tahiti a Moorea, které jsou součásí jižní části Tichého oceánu.

Společnost Aremiti vznikla v roce 1991 a jejím sídlem je Papeete, hlavní město Francouzské Polynésie. Cílem této rodinně řízené společnosti je efektivně přepravovat cestující, zboží a vozidla mezi oběma ostrovy.

Přeprava mezi těmito dvěma krásnými ostrovy trvá něco mezi 30 a 40 minutami a trajekt jezdí přibližně pětkrát denně.

V průběhu let se flotila společnosti Aremiti obnovila a zlepšila, což jí umožňuje nabízet rychlejší a pohodlnější přepravu pro své cestující. V současnosti Ameriti využívá dvě vysokorychlostní plavidla, Aremiti 5 a Aremiti Ferry 2.

Z těchto dvou plavidel je Aremiti 5 s délkou 56 metrů menší, rychlejší a může přepravit až 697 cestujících a 30 lehkých vozidel. Díky nejnovější generaci stabilizátorů umožňuje plavbu ve skutečném pohodlí, a to při rychlosti více než 30 uzlů. Na palubě můžete najít klimatizované pokoje, snack bar a velkou televizi s plochou obrazovkou. Na horní palubě najdete "sluneční terasu" se 70 místy, které jsou ideální pro vyhlídkovou plavbu.

Osmdesát metrů dlouhý katamarán Aremiti Ferry 2 je vlajkovou lodí společnosti a může přepravit až 967 cestujících a 146 vozidel. Se dvěma klimatizovanými palubami a velkou restaurační oblastí je tou nejprostornější lodí z flotily. Stejně jako její sesterská loď má nahoře "sluneční terasu".

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Aremiti, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Aremiti. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Aremiti s alternativními trajektovými operátory.