Aremiti
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Aremiti

Aremiti provozuje trajektovou linku, která propojuje sedmnácti kilometrový průliv mezi ostrovy ve Francouzské Polynésii - Tahiti a Moorea, které jsou součásí jižní části Tichého oceánu.

Společnost Aremiti vznikla v roce 1991 a jejím sídlem je Papeete, hlavní město Francouzské Polynésie. Cílem této rodinně řízené společnosti je efektivně přepravovat cestující, zboží a vozidla mezi oběma ostrovy.

Přeprava mezi těmito dvěma krásnými ostrovy trvá něco mezi 30 a 40 minutami a trajekt jezdí přibližně pětkrát denně.

V průběhu let se flotila společnosti Aremiti obnovila a zlepšila, což jí umožňuje nabízet rychlejší a pohodlnější přepravu pro své cestující. V současnosti Ameriti využívá dvě vysokorychlostní plavidla, Aremiti 5 a Aremiti Ferry 2.

Z těchto dvou plavidel je Aremiti 5 s délkou 56 metrů menší, rychlejší a může přepravit až 697 cestujících a 30 lehkých vozidel. Díky nejnovější generaci stabilizátorů umožňuje plavbu ve skutečném pohodlí, a to při rychlosti více než 30 uzlů. Na palubě můžete najít klimatizované pokoje, snack bar a velkou televizi s plochou obrazovkou. Na horní palubě najdete "sluneční terasu" se 70 místy, které jsou ideální pro vyhlídkovou plavbu.

Osmdesát metrů dlouhý katamarán Aremiti Ferry 2 je vlajkovou lodí společnosti a může přepravit až 967 cestujících a 146 vozidel. Se dvěma klimatizovanými palubami a velkou restaurační oblastí je tou nejprostornější lodí z flotily. Stejně jako její sesterská loď má nahoře "sluneční terasu".

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Aremiti, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Aremiti. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Aremiti s alternativními trajektovými operátory.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.