Awesome Adventures Fiji
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Awesome Adventures Fiji

Awesome Adventures Fiji nabízí vysokorychlostní trajektové transfery mezi hlavním ostrovem Fidži a ostrovním resortem Yasawa & Mamanuca.

Společnost Awesome Adventures Fiji využívá katamarán Yasawa Flyer - nejpopulárnější loď pro turisty, kteří se potřebují dostat k souostroví Yasawa a zpět. Loď pluje z přístavu Denarau každé ráno v 8:30 hod., aby mohla "přeskákat" ostrůvky v souostroví Mamanuca a doplout k rajským ostrovům Yasawa. Ještě se však po cestě párkrát zastaví, aby nabrala nebo vyložila turisty.

Poslední zastávkou je známý plážový resort Blue Lagoon na severu, pak už se loď Yasawa Flyers vrací zpět na jih, přičemž se ještě jednou zastaví u každého ostrova. Konečná zastávka je přístav Denarau, a to v cca 17:45 hod.

Na palubě Yasawa Flyers je k dispozici klimatizované posezení, recepce, bar, kavárna a venkovní paluby, ze kterých se dá pozorovat plavba. Za malý příplatek se dá na některých plavbách strávit čas v kapitánském salónku na horní palubě. Salonek má velká okna, pohodlné gauče a k dispozici je i bezplatné občerstvení a nápoje.

Awesome Adventures Fiji občas využívá lodě vlastněné její sesterskou společností, South Sea Cruises, které jsou také rychlé, moderní a byly sestrojeny za účelem plavby kolem ostrovů Fidži.

Pro ty, kteří se rozhodnou zůstat na pevnině, slouží bezplatný autobusový transfer, který jezdí denně. Tato služba je dostupná na požádání.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Awesome Adventures Fiji s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Na palubě Awesome Adventures Fiji

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.