COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Babou One

Babou One operuje ve francouzském zámořském území Guadeloupe (malá skupina ostrovů v Karibiku) a celoročně provozuje plavby na ostrov La Desirade a sezónní výlety na Marie-Galante a Les Saintes.

Společnost má od roku 2012 k dispozici velké a moderní plavidlo, se kterým se Babou One snaží nabídnout ten nejkvalitnější zážitek pro své cestující. Trajekt dlouhý 25 metrů má nosnost téměř 200 cestujících a na dolní palubě nabízí velký, plně klimatizovaný prostor s posezením. Je však možné sedět i venku a relaxovat na prostorné terase s obdivuhodným výhledem na malebné ostrovy Guadeloupe.

Babou One si zakládá na bezpečnosti a pohodlí svých cestujících, přátelský personál na palubě cestujícím vždy ochotně poradí a pomůže. Je tedy jisté, že cesta bude tak klidná a pohodová, jak jen to bude možné.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Babou One s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.