Babou One
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Babou One

Babou One operuje ve francouzském zámořském území Guadeloupe (malá skupina ostrovů v Karibiku) a celoročně provozuje plavby na ostrov La Desirade a sezónní výlety na Marie-Galante a Les Saintes.

Společnost má od roku 2012 k dispozici velké a moderní plavidlo, se kterým se Babou One snaží nabídnout ten nejkvalitnější zážitek pro své cestující. Trajekt dlouhý 25 metrů má nosnost téměř 200 cestujících a na dolní palubě nabízí velký, plně klimatizovaný prostor s posezením. Je však možné sedět i venku a relaxovat na prostorné terase s obdivuhodným výhledem na malebné ostrovy Guadeloupe.

Babou One si zakládá na bezpečnosti a pohodlí svých cestujících, přátelský personál na palubě cestujícím vždy ochotně poradí a pomůže. Je tedy jisté, že cesta bude tak klidná a pohodová, jak jen to bude možné.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Babou One s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.