Bahamas Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Bahamas Ferries

Společnost Bahamas Ferries provozuje trajektovou přepravu na Bahamách mezi ostrovy Abaco, Andros, Eleuthera, Exuma, Long Island, Grand Bahama a hlavním městem Nassau (New Providence).

Společnost Bahamas Ferries zahájila svou činnost na konci 90. let a od té doby způsobila převrat v ostrovní dopravě, a to nejen v přepravě turistů, ale také proto, že ekonomicky podporuje ostrovy, mezi kterými její trajekty plují.

Lodě společnosti Bahamas Ferries se plaví z trajektového terminálu v Nassau na ostrově New Providence, který leží v srdci Baham, a to až do 10 destinací.

Flotila Bahamas Ferries se skládá z osobních luxusních trajektů, Bo Heng II, Seawind, Sealink a z nákladní lodě Eastwind, přičemž všechna plavidla jsou ideální pro přepravu v okolí ostrovů. Osobní trajekty pojmou mezi 250 a 400 cestujícími a mohou převést i omezený počet vozidel. Plují rychlostí 25 uzlů.

Na palubě jsou venkovní i vnitřní sedadla, od standardu až po první třídu. K dispozici je také bar, který poskytuje různé občerstvení a nápoje.

Jak již bylo zmíněno, v případě standardního posezení se nabízí možnost strávit cestu na palubě nebo případně v klimatizovaném prostoru uvnitř lodi. Pro zájemce, kteří se chtějí kochat úžasným výhledem na moře, zchladit studeným vánkem či skrýt před sluncem, je vhodné venkovní posezení. Pro ostatní je připraven klimatizovaný prostor s pohodlnými sedačkami a televizí s plochou obrazovkou, který je situován v podpalubí.

První třída, známá jako "Turistická třída", nabízí místa k sezení na špičkové úrovni, bezplatné teplé nápoje a velmi příjemné prostředí.

Co se týče zavazadel, každý platící cestující má nárok na dva kusy zavazadel s váhou 27 kg/60 liber. Zavazadla navíc nebo přeprava speciálních předmětů může být extra zpoplatněna.

Plavba se společností Bahamas Ferries, která má na seznamu více tras a destinací než jakýkoli jiný dopravce v tomto regionu, je nejlepší volbou pro cestování po ostrovech.

Pro společnost Bahamas Ferries je zákazník tím nejdůležitějším. I proto si Bahamas Ferries stanovili hlavní cíl, aby byla plavba na jejích lodích nezapomenutelná, a to pro každého cestujícího!

Prohlédněte si Bahamas Ferries plavební řády, ceny a rezervujte si Bahamas Ferries lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Bahamas Ferries s jinými trajektovými společnostmi.

Na palubě Bahamas Ferries

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.