COVID-19 Update Due to exceptional demand relating to Covid-19, and to ensure we help those customers that are sailing in the next 72 hours, we will be closing our customer service phone lines and handling all queries electronically. For any customer service enquiry please use our online contact form. Please note, we will deal with all enquiries based on sailing date priority so bear with us if your sailing is further in the future. We appreciate your understanding and support during these exceptional circumstances.

Baja Ferries

Baja Ferries provozuje dvě trajektové trasy spojující jižní část poloostrova Baja California se zbytkem Mexika, a to přes Kalifornský záliv.

Baja Ferries umožňuje cestovat mezi Baja California Sur a mexickou pevninou. Není tedy potřeba podstupovat zbytečně dlouhou cestu autem téměř přes všechny státy, což znamená mj. i úsporu v kilometrech a s tím spojené náklady na benzín.

Vyplouvá se z trajektového terminálu Pichilingue, který se nachází v La Paz, na ostrově Baja California Sur. Cílové stanice potom představují přístavy Topolobampo a Mazatlan ve státě Sinaloa. Plavba z Mazatlan je delší a loď obvykle pluje v noci, několikrát za týden. Plavba do Topolomango je kratší a o něco častější.

Flotila Baja Ferries se skládá z lodí California Star a La Paz Star. California Star má kapacitu 100 aut a 900 cestujících a má k dispozici mnoho pohodlných míst k sezení, ubytování v kajutách a obchod.

La Paz Star pojme až 200 cestujících a nabízí kajuty s vlastní koupelnou. Rovněž je zde lounge s pohodlnými sedadly.

Obě plavidla nabízí restauraci, bar a kavárnu.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Baja Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Baja Ferries

Všechny trasy Baja Ferries