COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Baja Ferries

Baja Ferries provozuje dvě trajektové trasy spojující jižní část poloostrova Baja California se zbytkem Mexika, a to přes Kalifornský záliv.

Baja Ferries umožňuje cestovat mezi Baja California Sur a mexickou pevninou. Není tedy potřeba podstupovat zbytečně dlouhou cestu autem téměř přes všechny státy, což znamená mj. i úsporu v kilometrech a s tím spojené náklady na benzín.

Vyplouvá se z trajektového terminálu Pichilingue, který se nachází v La Paz, na ostrově Baja California Sur. Cílové stanice potom představují přístavy Topolobampo a Mazatlan ve státě Sinaloa. Plavba z Mazatlan je delší a loď obvykle pluje v noci, několikrát za týden. Plavba do Topolomango je kratší a o něco častější.

Flotila Baja Ferries se skládá z lodí California Star a La Paz Star. California Star má kapacitu 100 aut a 900 cestujících a má k dispozici mnoho pohodlných míst k sezení, ubytování v kajutách a obchod.

La Paz Star pojme až 200 cestujících a nabízí kajuty s vlastní koupelnou. Rovněž je zde lounge s pohodlnými sedadly.

Obě plavidla nabízí restauraci, bar a kavárnu.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Baja Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Baja Ferries

Všechny trasy Baja Ferries