Baja Ferries
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Baja Ferries

Baja Ferries provozuje dvě trajektové trasy spojující jižní část poloostrova Baja California se zbytkem Mexika, a to přes Kalifornský záliv.

Baja Ferries umožňuje cestovat mezi Baja California Sur a mexickou pevninou. Není tedy potřeba podstupovat zbytečně dlouhou cestu autem téměř přes všechny státy, což znamená mj. i úsporu v kilometrech a s tím spojené náklady na benzín.

Vyplouvá se z trajektového terminálu Pichilingue, který se nachází v La Paz, na ostrově Baja California Sur. Cílové stanice potom představují přístavy Topolobampo a Mazatlan ve státě Sinaloa. Plavba z Mazatlan je delší a loď obvykle pluje v noci, několikrát za týden. Plavba do Topolomango je kratší a o něco častější.

Flotila Baja Ferries se skládá z lodí California Star a La Paz Star. California Star má kapacitu 100 aut a 900 cestujících a má k dispozici mnoho pohodlných míst k sezení, ubytování v kajutách a obchod.

La Paz Star pojme až 200 cestujících a nabízí kajuty s vlastní koupelnou. Rovněž je zde lounge s pohodlnými sedadly.

Obě plavidla nabízí restauraci, bar a kavárnu.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Baja Ferries s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Baja Ferries

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.