Bar
Bari
Trajekty do Itálie
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Bar do Bari

S Direct Ferries můžete porovnat trajekty z Černé hory do Itálie na lince Bar - Bari pomocí našeho rychlého a snadného vyhledavače jízdného a dostupnosti volných míst.

Získejte aktuální palubní řády a cenové nabídky trajektu Bar - Bari se všemi společnostmi a porovnejte si je navzájem, abyste se mohli rozhodnout o ideální možnost pro Vaši cestu.

Porovnejte si četné plavby a palubní řády linky Bar - Bari online: zvolte místo odjezdu z "Vyhledávač cen Bar Bari" a klikněte na "hledat".

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Černé hory do Itálie
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Které trajektové společnosti operují mezi Bar a Bari?

Existuje 0 trajektový operátor pro Bar až Bari a toto je

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Bar do Bari?

Rezervujte si trajekty z Bar do Bari prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Bar do Bari?

Ne, nemůžete cestovat jako pěší cestující, v současné době můžete na trajektu cestovat pouze s vozidlem.

Můžete vzít své auto na trajekt z Bar do Bari?

Ne, na trajektu mohou cestovat pouze pěší cestující.

Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Bar do Bari?

Ne, domácí zvířata nejsou na palubě trajektů povolena.

Průvodce přístavem Bar

Bar je pobřežní město a důležitý přístav na jihu Černé Hory. K turistickým atrakcím ve městě patří kostel Triconch ze 6. století, který je jedním z nejstarších památek v této oblasti a nejstarší církevní stavba v celé zemi. Je to místo, kde v druhé polovině 12. století vznikla kronika kněze Duklja ("Ljetopis Popa Dukljanina"), nejdůležitější literární dílo ve středověké historii regionu. Kromě toho, že je město významným přístavem, je také vyhledávanou turistickou destinací. Bar je dnes moderní velkoměsto, které bylo po druhé světové válce téměř zcela přestavěno. Město se vyznačuje moderními budovami a širokými bulváry.

Černá Hora se nachází se na pobřeží Jaderského moře v jihovýchodní Evropě. Sousedí s Chorvatskem na západě, Bosnou a Hercegovinou na severozápadě, Srbskem na severovýchodě, Kosovem na východě a Albánií na jihovýchodě.

Trajekty z města Bar většinou plují do Bari v Itálii.


Průvodce přístavem Bari

Bari je hlavním městem regionu Apulie, Itálie. Je to největší město v jižní části italské pevniny po Neapoli. Nachází se na pobřeží Jaderského moře, Bari je největším průmyslovým městem v jižní Itálii, a taký největším komerčním, rybářským a trajektovým přístavem jíž několik století. Město v různých dobách patřilo Římanům, Saracénům, Byzantincům, Normanům, a pak v 12. století město zase stalo součástí Neapole.
Bari se skládá ze 3 částí: "Staré město" na poloostrově na severu, Murattianno v jižní a střední části, která je jednou z hlavních obchodních a kancelářských oblastí. Navzdory atmosféře stanovené dominantní církevní architekturou, tady vznikla spousta módních restaurací a nočních klubů, což způsobuje rušný noční život.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.