Trajekt z Baru do Bari

Linka Bar Bari spojuje Černá Hora s Itálie. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Jadrolinija. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 11 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Bar Bari se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Bar - Bari

Průměrné ceny na trase Bar Bari

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Bar Bari je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Bar

Bar je pobřežní město a důležitý přístav na jihu Černé Hory. K turistickým atrakcím ve městě patří kostel Triconch ze 6. století, který je jedním z nejstarších památek v této oblasti a nejstarší církevní stavba v celé zemi. Je to místo, kde v druhé polovině 12. století vznikla kronika kněze Duklja ("Ljetopis Popa Dukljanina"), nejdůležitější literární dílo ve středověké historii regionu. Kromě toho, že je město významným přístavem, je také vyhledávanou turistickou destinací. Bar je dnes moderní velkoměsto, které bylo po druhé světové válce téměř zcela přestavěno. Město se vyznačuje moderními budovami a širokými bulváry.

Černá Hora se nachází se na pobřeží Jaderského moře v jihovýchodní Evropě. Sousedí s Chorvatskem na západě, Bosnou a Hercegovinou na severozápadě, Srbskem na severovýchodě, Kosovem na východě a Albánií na jihovýchodě.

Trajekty z města Bar většinou plují do Bari v Itálii.

Průvodce přístavem Bari

Bari je hlavním městem regionu Apulie, Itálie. Je to největší město v jižní části italské pevniny po Neapoli. Nachází se na pobřeží Jaderského moře, Bari je největším průmyslovým městem v jižní Itálii, a taký největším komerčním, rybářským a trajektovým přístavem jíž několik století. Město v různých dobách patřilo Římanům, Saracénům, Byzantincům, Normanům, a pak v 12. století město zase stalo součástí Neapole.
Bari se skládá ze 3 částí: "Staré město" na poloostrově na severu, Murattianno v jižní a střední části, která je jednou z hlavních obchodních a kancelářských oblastí. Navzdory atmosféře stanovené dominantní církevní architekturou, tady vznikla spousta módních restaurací a nočních klubů, což způsobuje rušný noční život.