COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Barcos Caribe

Barcos Caribe je mexická trajektová společnost, která propojuje populární destinaci pro potápěče -

ostrov Cozumel v Karibském moři s přístavem Playa del Carmen na východním pobřeží Mexika, jižně od Cancúnu.

Cozumel se nachází v národním parku Arrecifes de Cozumel a je to ráj pro šnorchlování a potápění; Barcos Caribe dopraví cestující na břehy pokryté zlatým pískem jen za třicet minut. Skupina investorů z Cozumelu pochopila důležitost kvalitních služeb a vytvořila společnost se sloganem "blíže k Vám", jejímž cílem je poskytnout zákazníkům dokonalý zážitek. Společnost Barcos Caribe nabízí ty nejlepší ceny v regionu, což jí pomáhá stát se předním provozovatelem trajektové dopravy v celé oblasti, stejně jako efektivnost, bezpečnost a pohodlí pro každého cestujícího.

Barcos Caribe provozuje čisté, stylové a rychlé katamarány, které jsou populární volbou pro místní obyvatele a turisty. Na palubě jsou k dispozici nápoje s občerstvením a obě plavidla se mohou také pochlubit podpalubím s tónovanými okny, sedadly v leteckém stylu a klimatizací, stejně jako vnějšími prostorami, z nichž je nádherný výhled na západ slunce v Karibiku.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Barcos Caribe, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Barcos Caribe. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Barcos Caribe s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.