Barcos Caribe
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Barcos Caribe

Barcos Caribe je mexická trajektová společnost, která propojuje populární destinaci pro potápěče -

ostrov Cozumel v Karibském moři s přístavem Playa del Carmen na východním pobřeží Mexika, jižně od Cancúnu.

Cozumel se nachází v národním parku Arrecifes de Cozumel a je to ráj pro šnorchlování a potápění; Barcos Caribe dopraví cestující na břehy pokryté zlatým pískem jen za třicet minut. Skupina investorů z Cozumelu pochopila důležitost kvalitních služeb a vytvořila společnost se sloganem "blíže k Vám", jejímž cílem je poskytnout zákazníkům dokonalý zážitek. Společnost Barcos Caribe nabízí ty nejlepší ceny v regionu, což jí pomáhá stát se předním provozovatelem trajektové dopravy v celé oblasti, stejně jako efektivnost, bezpečnost a pohodlí pro každého cestujícího.

Barcos Caribe provozuje čisté, stylové a rychlé katamarány, které jsou populární volbou pro místní obyvatele a turisty. Na palubě jsou k dispozici nápoje s občerstvením a obě plavidla se mohou také pochlubit podpalubím s tónovanými okny, sedadly v leteckém stylu a klimatizací, stejně jako vnějšími prostorami, z nichž je nádherný výhled na západ slunce v Karibiku.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Barcos Caribe, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Barcos Caribe. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Barcos Caribe s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.