Benátky
Korfu
Trajekty do Jónské ostrovy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Benátky - Korfu je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Trajekt z Benátky do Korfu

Trajektová trasa Benátky Korfu spojuje Itálie s Jónské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Minoan Lines se plaví 4 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 25 hodin 30 minut. zatímco Trajekty společnosti Anek Superfast se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 24 hodin 45 minut.

Celkově je tu 5 plaveb týden na trase z Benátek Korfu mezi Itálie a Jónské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Alternativy trajektů z Benátky do Korfu

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie do Jónské ostrovy
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

 • Jak dlouho trvá trajekt z Benátky do Korfu?

  Doba plavby trajektem z Benátky do Korfu je přibližně 25h 07m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.
 • Kolik stojí trajekt z Benátky do Korfu?

  Cena trajektu z Benátky do Korfu se může lišit v závislosti na ročním období. Průměrná cena trajektu z Benátky do Korfu je 0 €.
 • Které trajektové společnosti operují mezi Benátky a Korfu?

  Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Benátky do Korfu. Jedná se o
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast
 • Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Benátky do Korfu?

  Rezervujte si trajekty z Benátky do Korfu prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.
 • Můžete cestovat pěšky na trajektu z Benátky do Korfu?

  Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Benátky do Korfu s
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast
 • Můžete vzít své auto na trajekt z Benátky do Korfu?

  Ano, můžete cestovat vozidlem z Benátky do Korfu s
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast
 • Můžete vzít domácí zvířata na trajekt z Benátky do Korfu?

  Ano, domácí zvířata jsou na palubě trajektu povolena. Abyste si mohli vzít svého nejlepšího chlupatého přítele s sebou, budete potřebovat pas zvířete a další dokumenty. V současné době si můžete vzít na trajekt domácí zvíře
  • Minoan Lines
 • Jaká je vzdálenost z Benátky do Korfu?

  Vzdálenost mezi Benátky a Korfu je přibližně 0 námořních mil.

Průvodce přístavem Benátky

Benátky, "město kanálů", je hlavním městem regionu Veneto a provincie Benátky v Itálii. Město se skládá z více než 100 ostrovů, mnoho z nich spojuje mosty a kanály k usnadnění nekonečného provozu přes vodu. Město se nachází v benátské laguně na pobřeží Jaderského moře. Benátky byly založeny v roce 421 n.l. Od roku 1000 do asi 1630 n.l. Benátky byly silnou námořní říší, která ovládala obchod s kořením. Neuvěřitelné bohatství města se odrazilo v pozlacených palácích a vilách, ležících na hlavní ulici Grand Canal. Soukromé bohatství vlivných občanů umožnilo jim objednávat díla od nejlepších italských i zahraničních umělců pro ozdobení svých paláců, sálů a kostelů, které lákají milovníky umění i dnes.


Průvodce přístavem Korfu

Korfu je řecký ostrov v Iónském moři. Nachází se na pobřeží Albánie, od kterého je oddělen úžinou šířky 2 až 15 km. Korfu byl poprvé osídlen v paleolitu (30000 - 7000 př. n.l.). Nejstarší osídlení na Korfu se nachází v blízkosti Sidari a patří do období neolitu (6000 př. n.l.). Tato část Korfu byla obydlena také v době bronzové (3000 - 1000 př. n.l.). Přestože cestovní ruch je hlavním zdrojem příjmů ostrova, jeho ekonomika je v podstatě zemědělská. Olivový olej, víno a rybíz jsou hlavní tržní plodiny. Olivy zabírají více než polovinu rozlohy Korfu - 3 milionů stromů (tradice, která začala během benátského období, kdy za každých 100 olivovníků platili 12 zlatých). Ostrov také má některé cenné hektary osázené tabákem a jeho ploché pastviny krmí krávy pro podporu mléčných výrobků.


Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.