COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bluebridge

Bluebridge je značka populární a moderní osobní trajektové přepravy provozované společností Strait Shipping Ltd., která spojuje přes úžinu Cook Strait hlavní město Nového Zélandu, Wellington a město Picton v regionu Malborough.

Bluebridge se může pochlubit dvěma dokonalými plavidly, které kromě toho, že nabízejí výjimečné pohodlí pro cestující, jsou vybaveny konstrukčními a bezpečnostními prvky. Loď Strait Feronia, vyrobená v roce 1997, má kapacitu 150 vozidel a 400 pasažérů. Předtím, než však trajekt začal jezdit, prošel rekonstrukcí veřejných prostorů k uspokojení všech potřeb zákazníků. Novější loď společnosti Bluesbridge Straitsman - navržena Dány a postavena Holanďany - začala jezdit v roce 2005 a je známá jako nejmodernější a ekologicky nejšetrnější loď, která plave přes úžinu Cook Strait.

Na palubě trajektů najdete filmový salonek, relaxační místnost či místnost pro rodinné aktivity, kavárny a bary nabízející různé nápoje a jídla. Dále máte k dispozici wifi připojení k internetu a prostor, ze kterého si můžete vychutnat ten nejúžasnější výhled na Nový Zéland. Také máte možnost vybrat si typ Vaší kajuty, od jednolůžkových až po rodinné kajuty pro ty, kteří vyžadují větší soukromí a pohodlí.

Trajekty mezi severními a jižními ostrovy jezdí čtyřikrát denně, po celý rok a plavba trvá přibližně 3 hodiny a 30 minut. Od požitku z velkolepé přírody Nového Zélandu Vás tedy dělí jen jeden výlet s Bluebridge.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Bluebridge, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Bluebridge. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Bluebridge s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Trasy a přístavy Bluebridge

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Na palubě Bluebridge

Všechny trasy Bluebridge

Alternativní společnosti a trasy