Bluebridge
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Bluebridge

Bluebridge je značka populární a moderní osobní trajektové přepravy provozované společností Strait Shipping Ltd., která spojuje přes úžinu Cook Strait hlavní město Nového Zélandu, Wellington a město Picton v regionu Malborough.

Bluebridge se může pochlubit dvěma dokonalými plavidly, které kromě toho, že nabízejí výjimečné pohodlí pro cestující, jsou vybaveny konstrukčními a bezpečnostními prvky. Loď Strait Feronia, vyrobená v roce 1997, má kapacitu 150 vozidel a 400 pasažérů. Předtím, než však trajekt začal jezdit, prošel rekonstrukcí veřejných prostorů k uspokojení všech potřeb zákazníků. Novější loď společnosti Bluesbridge Straitsman - navržena Dány a postavena Holanďany - začala jezdit v roce 2005 a je známá jako nejmodernější a ekologicky nejšetrnější loď, která plave přes úžinu Cook Strait.

Na palubě trajektů najdete filmový salonek, relaxační místnost či místnost pro rodinné aktivity, kavárny a bary nabízející různé nápoje a jídla. Dále máte k dispozici wifi připojení k internetu a prostor, ze kterého si můžete vychutnat ten nejúžasnější výhled na Nový Zéland. Také máte možnost vybrat si typ Vaší kajuty, od jednolůžkových až po rodinné kajuty pro ty, kteří vyžadují větší soukromí a pohodlí.

Trajekty mezi severními a jižními ostrovy jezdí čtyřikrát denně, po celý rok a plavba trvá přibližně 3 hodiny a 30 minut. Od požitku z velkolepé přírody Nového Zélandu Vás tedy dělí jen jeden výlet s Bluebridge.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti Bluebridge, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti Bluebridge. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti Bluebridge s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.