COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

BornholmerFærgen

BornholmerFærgen je dánská trajektová společnost provozující trajekty mezi Německem, Dánskem, Švédskem a ostrovem Bornholm.

Tato trajektová společnost existuje již více než 140 let a jejím hlavním cílem je zajišťovat přepravu cestujících, pošty a zboží do/z ostrova Bornholm a to tak, aby z toho domácí obyvatelé měli co největší prospěch. Název trajektové společnosti se změnil na BornholmerFærgen z Bornholmstrafikken v roce 2010.

Malebný dánský ostrov Bornholm je jedinečnou perlou Baltského moře. Ať už ho nazvete ostrůvkem slunečního svitu nebo skalnatým ostrůvkem, Bornholm Vám nabídne množství jedinečných zážitků, které byste si v žádném případě neměli nechat ujít.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti BornholmerFærgen, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti BornholmerFærgen. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku BornholmerFærgen s alternativními trajektovými operátory.