BornholmerFærgen
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

BornholmerFærgen

BornholmerFærgen je dánská trajektová společnost provozující trajekty mezi Německem, Dánskem, Švédskem a ostrovem Bornholm.

Tato trajektová společnost existuje již více než 140 let a jejím hlavním cílem je zajišťovat přepravu cestujících, pošty a zboží do/z ostrova Bornholm a to tak, aby z toho domácí obyvatelé měli co největší prospěch. Název trajektové společnosti se změnil na BornholmerFærgen z Bornholmstrafikken v roce 2010.

Malebný dánský ostrov Bornholm je jedinečnou perlou Baltského moře. Ať už ho nazvete ostrůvkem slunečního svitu nebo skalnatým ostrůvkem, Bornholm Vám nabídne množství jedinečných zážitků, které byste si v žádném případě neměli nechat ujít.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti BornholmerFærgen, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti BornholmerFærgen. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku BornholmerFærgen s alternativními trajektovými operátory.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.