Boston Harbor City Cruises
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Boston Harbor City Cruises

Boston Harbor Cruises se plaví z Bostonu, hlavního a největšího města státu Massachusetts, do pobřežních měst Salem a Provincetown a na ostrovy Georges Island a Spectacle Island.

O společnosti

Boston Harbor Cruises je rodinný podnik, který byl založen Matthewem Hughesem v roce 1926 ve snaze poskytnout Bostončanom rychlé a spolehlivé letní výlety na okolní ostrovy. Od té doby se společnost stala jedním z největších soukromých provozovatelů trajektů ve Spojených státech i největší námořní zaměstnavatel ve městě.

Společnost sídlí v jednom z nejstarších přístavů země a zajišťuje více než pět set plaveb denně, přičemž má dvě stě padesát celoročních a více než šest set sezónních zaměstnanců. Navzdory své velikosti Boston Harbor Cruises stále nabízí přátelské služby, s rodinně orientovanou podnikatelskou etikou.

Jaké trajekty společnost Boston Harbor Cruises využívá?

Trajekt Nathaniel Bowditch byl pojmenován po slavném matematikovi, který je považován za zakladatele moderní námořní dopravy, a je schopen přepravit sto čtyřicet devět cestujících, má dvě paluby a je dlouhý devadesát stop. S rychlostí až třicet tři uzlů je jedním z nejrychlejších na trase z Bostonu do Salemu.

Salacia, která je pojmenována po starověké římské bohyni oceánu, je jedním z největších a nejrychlejších katamaránů svého druhu na kontinentu. Na palubě tohoto plavidla najdete moderní vybavení, koktejlový bar a recepci, kde Vám doporučí restaurace a kde je možnost si rezervovat lístky na turistické atrakce, což ještě více zjednoduší Vaši cestu.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Boston Harbor City Cruises s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Boston Harbor City Cruises routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.