COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Boston Harbor Cruises

Boston Harbor Cruises se plaví z Bostonu, hlavního a největšího města státu Massachusetts, do pobřežních měst Salem a Provincetown a na ostrovy Georges Island a Spectacle Island.

O společnosti

Boston Harbor Cruises je rodinný podnik, který byl založen Matthewem Hughesem v roce 1926 ve snaze poskytnout Bostončanom rychlé a spolehlivé letní výlety na okolní ostrovy. Od té doby se společnost stala jedním z největších soukromých provozovatelů trajektů ve Spojených státech i největší námořní zaměstnavatel ve městě.

Společnost sídlí v jednom z nejstarších přístavů země a zajišťuje více než pět set plaveb denně, přičemž má dvě stě padesát celoročních a více než šest set sezónních zaměstnanců. Navzdory své velikosti Boston Harbor Cruises stále nabízí přátelské služby, s rodinně orientovanou podnikatelskou etikou.

Jaké trajekty společnost Boston Harbor Cruises využívá?

Trajekt Nathaniel Bowditch byl pojmenován po slavném matematikovi, který je považován za zakladatele moderní námořní dopravy, a je schopen přepravit sto čtyřicet devět cestujících, má dvě paluby a je dlouhý devadesát stop. S rychlostí až třicet tři uzlů je jedním z nejrychlejších na trase z Bostonu do Salemu.

Salacia, která je pojmenována po starověké římské bohyni oceánu, je jedním z největších a nejrychlejších katamaránů svého druhu na kontinentu. Na palubě tohoto plavidla najdete moderní vybavení, koktejlový bar a recepci, kde Vám doporučí restaurace a kde je možnost si rezervovat lístky na turistické atrakce, což ještě více zjednoduší Vaši cestu.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Boston Harbor Cruises s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Trasy a přístavy Boston Harbor Cruises

Všechny trasy Boston Harbor Cruises