Trajekt z Brindisi do Zakynthosu

Trajektová trasa Brindisi Zakynthos spojuje Itálie s Jónské ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti European Seaways se plaví 1 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 17 hodin 15 minut. zatímco Trajekty společnosti Red Star Ferries se plaví 1 krát za týden, plavba trvá od 17 hod.

Celkově je tu 2 plaveb týden na trase z Brindisi Zakynthos mezi Itálie a Jónské ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Provozovatelé trajektů na trase Brindisi - Zakynthos

  • European Seaways
    • 1 plavba týdně 17 hod 15 min
    • Zjistit cenu
  • Red Star Ferries
    • 1 plavba týdně 17 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Brindisi Zakynthos

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Brindisi Zakynthos je auto a 2 cestující.

Průvodce přístavem Brindisi

Brindisi je město nacházející se na pobřeží Jaderského moře v regionu Apulie v Itálii. Přístav v Brindisi hraje významnou roli v ekonomice regionu, zejména v obchodování s Řeckem a zeměmi Středního Východu. V písečných dunách a na plážích severního pobřeží Brindisi bylo objeveno mnoho důležitých archeologických nálezů. Navzdory ekonomickým přínosem přístavu je turismus pro město pořád nesmírně důležitý. Ve vnitrozemí města se produkuje víno (Appia) a olivový olej (Collina di Brindisi).

Z přístavu trajekty plují do mnoha míst. Lodě směřující na řecký ostrov Kefalonie jsou provozovány společností My Way Ferries. Trajekty se plaví i do přístavů Paxi, Korfu, Zakynthos, Igoumenitsa a Patras v Řecku.