COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Brindisi - Zakynthos je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Pro více informací navštivte, prosím, naši stránku Trajekty z Itálie do Zante

Provozovatelé trajektů na trase Brindisi - Zakynthos

    • 1 Sailing Weekly 19 hr
    • Get price

Trajekt z Brindisi do Zakynthos

Linka Brindisi Zakynthos spojuje Itálie s Zante. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Red Star Ferries. Plavba probíhá 1 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 19 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Brindisi Zakynthos se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Průvodce přístavem Brindisi

Brindisi je město nacházející se na pobřeží Jaderského moře v regionu Apulie v Itálii. Přístav v Brindisi hraje významnou roli v ekonomice regionu, zejména v obchodování s Řeckem a zeměmi Středního Východu. V písečných dunách a na plážích severního pobřeží Brindisi bylo objeveno mnoho důležitých archeologických nálezů. Navzdory ekonomickým přínosem přístavu je turismus pro město pořád nesmírně důležitý. Ve vnitrozemí města se produkuje víno (Appia) a olivový olej (Collina di Brindisi).

Z přístavu trajekty plují do mnoha míst. Lodě směřující na řecký ostrov Kefalonie jsou provozovány společností My Way Ferries. Trajekty se plaví i do přístavů Paxi, Korfu, Zakynthos, Igoumenitsa a Patras v Řecku.