Buquebus
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Buquebus

Buquebus spojuje Argentinu a Uruguay a jezdí mezi přístavy Buenos Aires, Montevideo a Colonia del Sacramento.

Buquebus byl v roce 1982 založen Juanem Carlosem Lopez Měnou pod názvem Ríos Argentina. Od té doby se společnost Buquebus rychle rozšířila a stala se hlavní přepravní společností v regionu River Plate. V současnosti vlastní flotilu 10 plavidel a nabízí několik plaveb za den během celého roku. Počet plaveb je maximalizován na vrcholu turistické sezóny v reakci na vysokou poptávku lidí z Argentiny a rostoucí počet turistů, kteří hledají trochu klidu v Uruguayi a jižní Brazílii.

Poslední rychlý trajekt společnosti Buquebus byl pojmenován na počest argentinského papeže Francisca a nabízí luxusní vybavení, jako jsou bary, VIP prostory a bezcelní obchody na rozloze 1100 metrů čtverečních, takže si můžete být jisti, že se budete bavit během celé Vaší plavby.

Francisco byl vyroben v Austrálii v roce 2010 a je v provozu od konce roku 2013, přičemž jeho nosnost je 1024 cestujících a 150 aut při maximální rychlosti 107 km/h. Francisco je jeden z největších trajektů na světě a rychle Vás přepraví přes ústí řeky Rio de la Plata pouze za 2 hod! Navíc, Francisco je hnán zkapalněným zemním plynem, což z něj dělá velmi moderní konstrukci v dopravním průmyslu.

Aby byly poskytnuty cestujícím co nejlepší služby, Buquebus také nabízí autobusové transfery do/z resortů Punta del Este a Piriapolis. Takže, pokud se chcete vyhnout stresu spojeným s létáním, Buquebus a 'Concorde of the Sea' jsou tím nejlepším způsobem jak se dostat z Argentiny do Uruguaye!

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Buquebus, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Buquebus. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Buquebus s alternativními trajektovými operátory.

Buquebus routes and ports

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.