COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Buquebus

Buquebus spojuje Argentinu a Uruguay a jezdí mezi přístavy Buenos Aires, Montevideo a Colonia del Sacramento.

Buquebus byl v roce 1982 založen Juanem Carlosem Lopez Měnou pod názvem Ríos Argentina. Od té doby se společnost Buquebus rychle rozšířila a stala se hlavní přepravní společností v regionu River Plate. V současnosti vlastní flotilu 10 plavidel a nabízí několik plaveb za den během celého roku. Počet plaveb je maximalizován na vrcholu turistické sezóny v reakci na vysokou poptávku lidí z Argentiny a rostoucí počet turistů, kteří hledají trochu klidu v Uruguayi a jižní Brazílii.

Poslední rychlý trajekt společnosti Buquebus byl pojmenován na počest argentinského papeže Francisca a nabízí luxusní vybavení, jako jsou bary, VIP prostory a bezcelní obchody na rozloze 1100 metrů čtverečních, takže si můžete být jisti, že se budete bavit během celé Vaší plavby.

Francisco byl vyroben v Austrálii v roce 2010 a je v provozu od konce roku 2013, přičemž jeho nosnost je 1024 cestujících a 150 aut při maximální rychlosti 107 km/h. Francisco je jeden z největších trajektů na světě a rychle Vás přepraví přes ústí řeky Rio de la Plata pouze za 2 hod! Navíc, Francisco je hnán zkapalněným zemním plynem, což z něj dělá velmi moderní konstrukci v dopravním průmyslu.

Aby byly poskytnuty cestujícím co nejlepší služby, Buquebus také nabízí autobusové transfery do/z resortů Punta del Este a Piriapolis. Takže, pokud se chcete vyhnout stresu spojeným s létáním, Buquebus a 'Concorde of the Sea' jsou tím nejlepším způsobem jak se dostat z Argentiny do Uruguaye!

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Buquebus, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Buquebus. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Buquebus s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Buquebus