Camellia Line
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Camellia Line

Camellia Line se plaví každý den po celý rok mezi japonským přístavem Hakata ve Fukuoce a jihokorejským přístavem Busan.

Název společnosti je odvozen od kamélie, typického květu města Busan. Jeho odrůda "camellia sasanqua" je zase symbolem města Fukuoka, oblasti, ve které se nachází přístav Hakata.

Na palubě trajektu společnosti Camellia najdete celou řadu zařízení, které Vás zabaví během celé Vaší cesty mezi Japonskem a Jižní Koreou, jako například restauraci, lázně s výhledem na moře, bezcelní a dárkové obchody, místnost s hrami, prodejní automaty, karaoke místnost a mnohem více. A abyste do Vaší cílové destinace dorazili odpočatí, k dispozici jsou Vám kajuty z nichž si můžete vybrat tu, která vyhovuje Vašemu rozpočtu.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Camellia Line s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Camellia Line

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.