COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Castellammare di Stabia - Amalfi je jedna z našich nejpopulárnějších tras - lístky se během sezóny rychle vyprodávají.
Rada: Nečekejte do poslední chvíle! Rezervujte ještě dnes, abyste měli k dispozici termín dle Vašich představ.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Provozovatelé trajektů na trase Castellammare di Stabia - Amalfi

    • 8 Sailings Weekly 1 hour 10 min
    • Get price
    • 7 Sailings Weekly 2 hr 30 min
    • Get price

Trajekt z Castellammare di Stabia do Amalfi

Trajektová trasa Castellammare di Stabia Amalfi spojuje Itálie s Itálie a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Alilauro se plaví 8 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 1 hodina 10 minut. zatímco Trajekty společnosti NLG se plaví 7 krát za týden, plavba trvá od 2 hodin 30 minut.

Celkově je tu 15 plaveb týden na trase z Castellammare di Stabie Amalfi mezi Itálie a Itálie. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Průvodce přístavem Castellammare di Stabia

Stabia je město v Neapolském zálivu, v regionu Kampánie v jižní Itálii. Nachází se asi 30 km jihovýchodně od města Neapol, v těsné blízkosti starého římského města Stabiae, které bylo zničeno výbuchem sopky Vesuv v roce 79 našeho letopočtu. V současnosti probíhají archeologické vykopávky římských vil, které byly zakonzervovány sopečnou erupcí. V regionu najdete spoustu památek s nádhernou architekturou, mnoho kostelů a úžasných uměleckých děl starého centra města. To vše a starověké archeologické nálezy ze Stabiae dělají z Castellammare di Stabia ideální místo na odpočinkovou dovolenou, a to zejména pro ty, kteří mají rádi kulturu a nádherné pláže.

V současnosti je přístav využíván pro komerční, turistické a rybářská plavidla. K dispozici jsou také loděnice. Castellammare di Stabia je třetím největším přístavem v Kampánii po Neapoli a Salernu. Z jeho přístavu se trajekty plují na Capri a Sorrento.


Průvodce přístavem Amalfi

Amalfi se nachází na jihozápadní straně italské pevniny v provincii Salerno v krásném a proslulém úseku hornatého pobřeží, jižně od Neapole.

Amalfi je jedno z větších měst na pobřeží Amalfi. Má plochu propojenou pěšími ulicemi plnými turisty, restaurací a obchodů se suvenýry.

Amalfi je klasifikován jako klenot slavného pobřeží Amalfi a je populární rekreační základnou pro turisty, kteří chtějí prozkoumat okolí.

Hlavní proud turistů je od jara do podzimu, se špičkou od června do září.