Cataferry
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Cataferry

Cataferry je osobní dopravní společnost, která zajišťuje pravidelné trajekty z pevninské části Malajsie na ostrov Tioman, které vyplouvají z řady destinací včetně Kampung Tekek, Kampung Paya, Kampung Genting, Kampung Air Batang, Kampung Salang, Kampung Juara, Kampung Mukut, Tanjung Gemok a Mersing.

Společnost Cataferry má lodě schopné přepravit až 177 cestujících během jedné cesty, přičemž na hlavní palubě a prémiové palubě jsou k dispozici pohodlná místa k sezení. Lavičky jsou k dispozici také na sluneční palubě. Cestující mohou na palubě využívat řadu zařízení včetně snack baru, televizní zábavy, zavazadlových prostor, toalet, klimatizace a Wi-Fi.

Všechna jejich plavidla jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi, počínaje vodotěsnými přepážkami, které odolávají drsným povětrnostním podmínkám, a systémem Bilge Pump pro nepravděpodobný případ nouze.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti Cataferry s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.