Catalina Flyer
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Catalina Flyer

Catalina Flyer je americká trajektová společnost, která celoročně zajišťuje zpáteční trajekty z Newport Beach na ostrov Catalina. Společnost Catalina Flyer, která se nachází jen kousek od centra Los Angeles, provozuje dopravu od roku 1988 a nabízí časté každodenní plavby z Newport Beach do Avalonu.

Catalina Flyer je katamaránový trajekt schopný přepravit až 600 cestujících během jedné cesty. Obvykle trvá cesta tam a zpět přibližně 75 minut, což z ní činí rychlou a snadnou trajektovou trasu. Cestující si navíc mohou zakoupit občerstvení a pochutiny v občerstvení na palubě. K dispozici je také sluneční paluba, takže cestující si mohou vychutnat nádherný výhled na pobřeží během cesty. Mějte prosím na paměti, že byste měli dorazit hodinu před plánovaným časem odjezdu.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Catalina Flyer, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Catalina Flyer. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Catalina Flyer s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.