Clipper Vacations

Společnost Clipper Vacations provozuje trajekt Victoria Clipper, který spojuje Seattle a Victorii a funguje celoročně, s odjezdy každý den. Společnost rovněž zajišťuje sezónní plavby mezi Seattle a Friday Harbor na ostrově San Juan.

Na palubě jednoho z vysokorychlostních osobních trajektů operujících na trase Seattle - Victoria se stylově a v pohodlí dopravíte ze státu Washington do Britské Kolumbie. Trajekt pluje přes zátoku Puget Sound a na cestě do přístavu, který se nachází přímo v srdci Victorie, prochází průlivem Juan de Fuca.

Pro přepravu mezi Seattle a přístavem Friday Harbor na ostrově San Juan Island se z mola číslo 69 v centru Seattle nalodíte na palubu trajektu Victoria Clipper a vydáte se na tři a půl hodinovou malebnou plavbu přes Deception Pass do Friday Harbor! Tato trasa je provozována jen během sezóny, od května do září.

Na palubě trajektů pro obě trasy najdete pohodlná sedadla s dostatkem prostoru pro nohy, takže budete mít možnost natáhnout se a odpočívat. Můžete si vychutnat oběd nebo večeři či osvěžující nápoj, který Vám bude podáván přímo na Vašem místě. Pokud si chcete natáhnout nohy, tak můžete vyjít na palubu a pozorovat nádherný výhled.

Číst více Číst méně