Clipper Vacations
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Clipper Vacations

Společnost Clipper Vacations provozuje trajekt Victoria Clipper, který spojuje Seattle a Victorii a funguje celoročně, s odjezdy každý den. Společnost rovněž zajišťuje sezónní plavby mezi Seattle a Friday Harbor na ostrově San Juan.

Na palubě jednoho z vysokorychlostních osobních trajektů operujících na trase Seattle - Victoria se stylově a v pohodlí dopravíte ze státu Washington do Britské Kolumbie. Trajekt pluje přes zátoku Puget Sound a na cestě do přístavu, který se nachází přímo v srdci Victorie, prochází průlivem Juan de Fuca.

Pro přepravu mezi Seattle a přístavem Friday Harbor na ostrově San Juan Island se z mola číslo 69 v centru Seattle nalodíte na palubu trajektu Victoria Clipper a vydáte se na tři a půl hodinovou malebnou plavbu přes Deception Pass do Friday Harbor! Tato trasa je provozována jen během sezóny, od května do září.

Na palubě trajektů pro obě trasy najdete pohodlná sedadla s dostatkem prostoru pro nohy, takže budete mít možnost natáhnout se a odpočívat. Můžete si vychutnat oběd nebo večeři či osvěžující nápoj, který Vám bude podáván přímo na Vašem místě. Pokud si chcete natáhnout nohy, tak můžete vyjít na palubu a pozorovat nádherný výhled.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Clipper Vacations, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Clipper Vacations. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Clipper Vacations s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě Clipper Vacations

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.