Colonia Express
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Colonia Express

Colonia Express je trajektová společnost určená pro osobní přepravu, která nabízí plavby přes řeku Rio de La Plata v Jižní Americe, a spojuje tak argentinskou metropoli Buenos Aires s uruguayským městem Colonia del Sacramento.

Plavba s Colonia Express je skvělým způsobem, jak si vychutnat tyto dvě země a zároveň se vejít do Vašeho rozpočtu. Společnost nabízí bezpečnou, vysoce kvalitní trajektovou dopravu za přijatelnou cenu. Její flotila se skládá ze dvou moderních vysokorychlostních katamaránů - "Buenos Aires Express" a "Colonia Express", prčom druhé plavidlo je schopno přepravit více pasažérů. Oba trajekty jsou vybaveny nejmodernější bezpečnostní technologií, jakož i širokou škálou vybavení, včetně samoobslužné kavárny, obchodu, LCD televizorů a pohodlných sedadel.

Kromě poskytování pravidelné trajektové přepravy nabízí Colonia Express i speciální autobusové transfery, které přepraví zákazníky mezi městy Montevideo, Punta del Este a dalšími místy v Uruguayi, což Vám umožní cestovat po celé zemi bez jakýchkoliv problémů.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Colonia Express, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Colonia Express. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Colonia Express s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.