COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Colonia Express

Colonia Express je trajektová společnost určená pro osobní přepravu, která nabízí plavby přes řeku Rio de La Plata v Jižní Americe, a spojuje tak argentinskou metropoli Buenos Aires s uruguayským městem Colonia del Sacramento.

Plavba s Colonia Express je skvělým způsobem, jak si vychutnat tyto dvě země a zároveň se vejít do Vašeho rozpočtu. Společnost nabízí bezpečnou, vysoce kvalitní trajektovou dopravu za přijatelnou cenu. Její flotila se skládá ze dvou moderních vysokorychlostních katamaránů - "Buenos Aires Express" a "Colonia Express", prčom druhé plavidlo je schopno přepravit více pasažérů. Oba trajekty jsou vybaveny nejmodernější bezpečnostní technologií, jakož i širokou škálou vybavení, včetně samoobslužné kavárny, obchodu, LCD televizorů a pohodlných sedadel.

Kromě poskytování pravidelné trajektové přepravy nabízí Colonia Express i speciální autobusové transfery, které přepraví zákazníky mezi městy Montevideo, Punta del Este a dalšími místy v Uruguayi, což Vám umožní cestovat po celé zemi bez jakýchkoliv problémů.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Colonia Express, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Colonia Express. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Colonia Express s alternativními trajektovými operátory.

Všechny trasy Colonia Express