Conocemos Navegando
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Conocemos Navegando

Conocemos Navegando provozuje trajektové plavby v krásném kolumbijském souostroví San Andrés, Providencia a Santa Catalina východně od pobřeží Nikaraguy, s možnými celodenními výlety na ostrůvek Cayo Bolivar.

Společnost původně začala jako soukromý podnik, ale od té doby se vyprofilovala na oblíbeného místního trajektového operátora. První katamarán, sestrojený v roce 2009, dodnes poskytuje vynikající služby cestujícím.

Flotila Conocemos Navegando se skládá ze dvou špičkových katamaránů s názvem "El Sensation" a "El Splendor" a oba nabízejí bezpečnou, rychlou a příjemnou plavbu. Na palubě těchto plavidel najdete plně klimatizované prostory na sezení, vynikající vybavení a bezkonkurenční výhled na souostroví.

Plavby v této oblasti umožňují cestujícím pokochat se pohledem na pestrý podmořský život v oblasti, kde se nachází třetí nejdelší korálový útes na světě, který má přibližně 32 kilometrů.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Conocemos Navegando s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Conocemos Navegando s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Conocemos Navegando

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.