COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Conocemos Navegando

Conocemos Navegando provozuje trajektové plavby v krásném kolumbijském souostroví San Andrés, Providencia a Santa Catalina východně od pobřeží Nikaraguy, s možnými celodenními výlety na ostrůvek Cayo Bolivar.

Společnost původně začala jako soukromý podnik, ale od té doby se vyprofilovala na oblíbeného místního trajektového operátora. První katamarán, sestrojený v roce 2009, dodnes poskytuje vynikající služby cestujícím.

Flotila Conocemos Navegando se skládá ze dvou špičkových katamaránů s názvem "El Sensation" a "El Splendor" a oba nabízejí bezpečnou, rychlou a příjemnou plavbu. Na palubě těchto plavidel najdete plně klimatizované prostory na sezení, vynikající vybavení a bezkonkurenční výhled na souostroví.

Plavby v této oblasti umožňují cestujícím pokochat se pohledem na pestrý podmořský život v oblasti, kde se nachází třetí nejdelší korálový útes na světě, který má přibližně 32 kilometrů.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Conocemos Navegando s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Conocemos Navegando s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Conocemos Navegando

Na palubě Conocemos Navegando

Všechny trasy Conocemos Navegando