Crown Fast Cruise
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Crown Fast Cruise

V okolí Bali je mnoho trajektových společností, nicméně jen málo z nich se stará o cestující na trase z luxusních středisek v Sanur na vzácně navštěvovaný ostrov Nusa Penida, který leží jihovýchodně od Bali. Crown Fast Cruise poskytuje spolehlivý a efektivní přejezd na této trase, což představuje jeden z důvodů růstu společnosti, a to v takovém měřítku, že se nyní jedná o jednoho z nejuznávanějších provozovatelů Indonésie.

Plavba přes úžinu Badung od Sanur do Nusa Penida trvá cca 30 minut, což znamená, že na lodi není potřeba mít extra zařízení a vybavení, neboť díky velkolepému výhledy na všehny světové strany je postaráno o tu nejlepší zábavu. Během kochání se ohromujícím okolím můžete popíjet bezplatnou minerální vodu podávanou vřelými zaměstnanci.

Kapacita lodi je až 70 cestujících s tím, že bezpečí pasažérů představuje prioritu, proto je na palubě k dispozici až 80 záchranných vest, tři hasicí přístroje a dva záchranné čluny. Každý cestující je seznámen s bezpečnostními pravidly, a to před samotným naloděním; kyvadlová doprava sbírá hosty nejen z jejich resortů a dopravuje je do terminálu, po příjezdu je rovněž přepravuje do jejich ubytování.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Crown Fast Cruise, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Crown Fast Cruise. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Crown Fast Cruise s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě Crown Fast Cruise

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.