Cruce del Golfo
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Cruce del Golfo

Cruce del Golfo byla první trajektová společnost, která poskytovala pravidelné plavby do zálivu Fonseca, mezi La Union v Salvadoru a Potosi na pobřeží Nikaraguy, ve střední Americe.

Cruce del Golfo Vám ušetří téměř deset hodin ve srovnání s cestou autobusem, protože nabízí mnohem rychlejší trasu mezi Salvadorem a Nikaraguou. Je to také mnohem scénickejší plavba, která Vás provede zálivem s více než tři tisíce km čtvercovými, přičemž můžete pozorovat delfíny ve vodách, mangrovníků podél pobřeží a dramatické sopečné zmenšující se na obzoru.

Loď s názvem Stella Maris byla postavena v roce 2016 za účelem přepravy přes záliv Fonseca. Její nosnost je dvacet osm cestujících, kteří mají dostatek prostoru pro zavazadla. Navržený s hard-top střechou, otevřenými stranami a nerezovým bezpečnostním ocelovým zábradlím, to je poháněna top-of-the-rozsah 140BHP vnějších motorů a vybavené GPS, radiokomunikací a záchrannými vestami.

S více než dvacetinu let zkušeností v námořním průmyslu se mohou zakladatelé, kapitáni a zaměstnanci Cruce del Golfo pochlubit bohatými vědomostmi o regionu, včetně znalostí o místní divoké zvěře, povětrnostních podmínkách, přílivu a odlivu a všem ostatním potřebném k autentickému a bezpečnému zážitku.

Prohlédněte si Cruce del Golfo plavební řády, ceny a rezervujte si Cruce del Golfo lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Cruce del Golfo s jinými trajektovými společnostmi.

Na palubě Cruce del Golfo

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.