COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cruce del Golfo

Cruce del Golfo byla první trajektová společnost, která poskytovala pravidelné plavby do zálivu Fonseca, mezi La Union v Salvadoru a Potosi na pobřeží Nikaraguy, ve střední Americe.

Cruce del Golfo Vám ušetří téměř deset hodin ve srovnání s cestou autobusem, protože nabízí mnohem rychlejší trasu mezi Salvadorem a Nikaraguou. Je to také mnohem scénickejší plavba, která Vás provede zálivem s více než tři tisíce km čtvercovými, přičemž můžete pozorovat delfíny ve vodách, mangrovníků podél pobřeží a dramatické sopečné zmenšující se na obzoru.

Loď s názvem Stella Maris byla postavena v roce 2016 za účelem přepravy přes záliv Fonseca. Její nosnost je dvacet osm cestujících, kteří mají dostatek prostoru pro zavazadla. Navržený s hard-top střechou, otevřenými stranami a nerezovým bezpečnostním ocelovým zábradlím, to je poháněna top-of-the-rozsah 140BHP vnějších motorů a vybavené GPS, radiokomunikací a záchrannými vestami.

S více než dvacetinu let zkušeností v námořním průmyslu se mohou zakladatelé, kapitáni a zaměstnanci Cruce del Golfo pochlubit bohatými vědomostmi o regionu, včetně znalostí o místní divoké zvěře, povětrnostních podmínkách, přílivu a odlivu a všem ostatním potřebném k autentickému a bezpečnému zážitku.

Prohlédněte si Cruce del Golfo plavební řády, ceny a rezervujte si Cruce del Golfo lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Cruce del Golfo s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy Cruce del Golfo

Na palubě Cruce del Golfo

Všechny trasy Cruce del Golfo