Cruise Whitsundays
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Cruise Whitsundays

Cruise Whitsundays nabízí široký výběr plaveb v souostroví Whitsundays, což zajišťuje bezproblémové přesuny těch, kteří přicházejí nebo odcházejí z ostrovů. Stejně také organizuje světoznámé okružní plavby.

Cruise Whitsundays je součástí společnosti Marine Tourism Holdings, která je dlouhá léta zapojena ve velmi úspěšných turistických aktivitách v námořní dopravě, ať už to jsou okružní plavby nebo trajektové propojení jednotlivých resortů a to nejen v souostroví Whitsundays, ale i na Novém Zélandu a Fidži.

Se svými moderními, účelovými plavidly Cruise Whitsundays propojuje pláž Airlie Beach a přístav Shute Harbour na australské pevnině s ostrovem Hamilton a ostrovním resortem Daydream Island Resort and Spa.

Společnost Cruise Whitsundays má ty největší a nejpohodlnější lodě v regionu ostrovů Whitsundays a na palubě jejích plavidel můžete najít prostorné klimatizované salonky, velké vyhlídkové paluby nebo širokoúhlé televizory, které poskytuje informace o resortech a místní oblasti. Osvěžit se můžete v baru, který nabízí kompletní sortiment nápojů a občerstvení.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Cruise Whitsundays s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Cruise Whitsundays s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Cruise Whitsundays

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.