COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Cruise Whitsundays

Cruise Whitsundays nabízí široký výběr plaveb v souostroví Whitsundays, což zajišťuje bezproblémové přesuny těch, kteří přicházejí nebo odcházejí z ostrovů. Stejně také organizuje světoznámé okružní plavby.

Cruise Whitsundays je součástí společnosti Marine Tourism Holdings, která je dlouhá léta zapojena ve velmi úspěšných turistických aktivitách v námořní dopravě, ať už to jsou okružní plavby nebo trajektové propojení jednotlivých resortů a to nejen v souostroví Whitsundays, ale i na Novém Zélandu a Fidži.

Se svými moderními, účelovými plavidly Cruise Whitsundays propojuje pláž Airlie Beach a přístav Shute Harbour na australské pevnině s ostrovem Hamilton a ostrovním resortem Daydream Island Resort and Spa.

Společnost Cruise Whitsundays má ty největší a nejpohodlnější lodě v regionu ostrovů Whitsundays a na palubě jejích plavidel můžete najít prostorné klimatizované salonky, velké vyhlídkové paluby nebo širokoúhlé televizory, které poskytuje informace o resortech a místní oblasti. Osvěžit se můžete v baru, který nabízí kompletní sortiment nápojů a občerstvení.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Cruise Whitsundays s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Cruise Whitsundays s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.