COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

CTM Deher

CTM Deher provozuje trajektové plavby ve francouzských Antilách spojující guadalopské ostrovy Basse Terre a Terre-de-Haut v jižní části Karibského moře.

CTM Deher je rodinná firma, založená v 70. letech Adolphem Deherom, která si dala za cíl zlepšit přístup místních obyvatel a turistů do Les Saintes.

Společnost provozuje dva vysokorychlostní trajekty na téměř 12 km dlouhé trase mezi přístavy Trois Riviers a Les Saintes. Cesta trvá přibližně 15 minut, dvakrát za den v každém směru, ráno a večer.

Trajekty této společnosti jsou speciálně přizpůsobeny pro přesun mezi ostrovy. Antoinette je dlouhá 33 metrů a může přepravit 200 cestujících, 70 na hlavní palubě a 130 na "sluneční terase". Trajekt je klimatizovaný a disponuje palubním barem. Větší trajekt Miss Guadeloupe má délku kolem 35 metrů a může přenést 300 cestujících, přibližně 201 umístěných v hlavním klimatizovaném salonku a dalších 99 na "sluneční terase". Během plavby je k dispozici bar a malé občerstvení.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti CTM Deher s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy CTM Deher