CTM Deher
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

CTM Deher

CTM Deher provozuje trajektové plavby ve francouzských Antilách spojující guadalopské ostrovy Basse Terre a Terre-de-Haut v jižní části Karibského moře.

CTM Deher je rodinná firma, založená v 70. letech Adolphem Deherom, která si dala za cíl zlepšit přístup místních obyvatel a turistů do Les Saintes.

Společnost provozuje dva vysokorychlostní trajekty na téměř 12 km dlouhé trase mezi přístavy Trois Riviers a Les Saintes. Cesta trvá přibližně 15 minut, dvakrát za den v každém směru, ráno a večer.

Trajekty této společnosti jsou speciálně přizpůsobeny pro přesun mezi ostrovy. Antoinette je dlouhá 33 metrů a může přepravit 200 cestujících, 70 na hlavní palubě a 130 na "sluneční terase". Trajekt je klimatizovaný a disponuje palubním barem. Větší trajekt Miss Guadeloupe má délku kolem 35 metrů a může přenést 300 cestujících, přibližně 201 umístěných v hlavním klimatizovaném salonku a dalších 99 na "sluneční terase". Během plavby je k dispozici bar a malé občerstvení.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti CTM Deher s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.