Rezervujte si trajekt v Cuxhaven

Přístav Cuxhaven v Německu Vás spojí s přístavem Brunsbuttel v Německu, je tu výběr z kolem 35 plaveb trajektem za týden. Doba plavby na trase z Cuxhavenu do Brunsbuttel je od 1 hodina, trasu provozuje společnost Elbferry.

Mapa přístavu Cuxhaven

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Služby trajektové přepravy v Cuxhaven

 • Elbferry
  • 5 plaveb denně 1 hod
  • Zjistit cenu

Průvodce přístavem Cuxhaven

Cuxhaven je přístavní město ve spolkové zemi Dolní Sasko ležící u ústí řeky Labe do Severního moře. Jeho městské čtvrti Duhnen, Döse a Sahlenburg jsou velkým turistickým lákadlem.

Počátky cestovního ruchu v této oblasti se datují zpátky do 1816, kdy bylo založeno přímořské letovisko v Cuxhaven. Cuxhaven byl uznaný státem jak klimatické přímořské letoviskem a centrum rekreační oblasti Cuxland někdy od roku 1964. Cuxhaven není příliš velké město, bydlí tu asi 50.000 občanů. Nicméně, oblast je jedním z největších přímořských letovisek v Německu.

Rybářský průmysl a přístav jsou další dva hlavní tradiční podniky v Cuxhaven. Město provedlo velké investice do modernizace a rozšíření přístavních zařízení v průběhu posledních let.

Jak se dostat do přístavu Cuxhaven

 • Cuxhaven - adresa trajektového přístavu

  Albert-Ballin-Platz 3, 27472 Cuxhaven

 • Ubytování v Cuxhaven

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Cuxhaven před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Cuxhaven pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!