Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Cuxhaven

  • Ubytování v Cuxhaven

    Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Cuxhaven před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Cuxhaven pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Průvodce přístavem Cuxhaven

Průvodce přístavem Cuxhaven

Cuxhaven je přístavní město ve spolkové zemi Dolní Sasko ležící u ústí řeky Labe do Severního moře. Jeho městské čtvrti Duhnen, Döse a Sahlenburg jsou velkým turistickým lákadlem. Počátky cestovního ruchu v této oblasti se datují zpátky do 1816, kdy bylo založeno přímořské letovisko v Cuxhaven. Cuxhaven byl uznaný státem jak klimatické přímořské letoviskem a centrum rekreační oblasti Cuxland někdy od roku 1964. Cuxhaven není příliš velké město, bydlí tu asi 50.000 občanů. Nicméně, oblast je jedním z největších přímořských letovisek v Německu. Rybářský průmysl a přístav jsou další dva hlavní tradiční podniky v Cuxhaven. Město provedlo velké investice do modernizace a rozšíření přístavních zařízení v průběhu posledních let.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.