COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dain Ferry

Dain Ferry nabízí cesty mezi Incheonem v Jižní Koreji a čínským přístavem Dalian několikrát do týdne, a to po celý rok.

Moderní plavidla mezi čínským pohraničním městem a jihokorejským pevninským přístavem jsou schopna přepravit až 510 cestujících a dosáhnout rychlosti až 25 uzlů na každém výletu. Na palubách lodí Dain Ferry budete v bezpečí díky nejnovějším bezpečnostním zařízením, která jsou pravidelně obnovována mj. také proto, aby si mohl každý cestující plavbu na moři náležitě užít. Pohodlné postele jsou součástí většiny ubytování, což cestujícím umožňuje během plavby načerpat novou energii. Hned několik rodin se může ubytovat společně, a to ve vícelůžkových pokojích, zatímco pro páry či přátele jsou k dispozici pokoje poskytující více soukromí.

Od svého uvedení na trh v roce 1996 nabyla společnost na síle a vybudovala si pověst jednoho z nejspolehlivějších a nejpůsobivějších operátorů v Jižní Koreji a Číně. Moderní zařízení pomáhá cestujícím užít si celou plavbu, přičemž posezení pokrýváznačnou část prostor celé lodi, jídla a nápoje jsou zde také k dispozici. Při nákupech, které potěší vaše přátele i rodinu, můžete využít bezcelní obchod a zvýhodněné ceny.

Stránka directferries.cz poskytuje objektivní srovnání nabídek trajektové přepravy, a to díky rychlému a přehlednému náhledu do plavebních řádů společností či cen palubních lístků. Doporučujeme porovnat plavební řády a cenovou nabídku společnosti Dain Ferry s alternativními trajektovými operátory před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Dain Ferry

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy Dain Ferry