COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

DBS Cruise Ferry

DBS Cruise Ferry provozuje plavby v oblasti Japonského moře, které je také známé jako "Východní moře" a nachází se mezi městy Vladivostok v Rusku, Donghae v Jižní Koreji a Sakaiminato v Japonsku.

Společnost DBS Cruise Ferry, založená v roce 2009, se snaží poskytovat svým cestujícím co nejlepší služby, s cílem co největší spokojenosti zákazníků. Její přátelský a profesionální personál Vám pomůže se vším, co budete potřebovat.

Trajekt s názvem "Eastern Dream" je 140 metrů dlouhý, s maximální rychlostí 22 uzlů a může přepravit až 500 cestujících a 66 vozidel. Na palubě tohoto plavidla najdete širokou škálu luxusních a ekonomických kajut, vynikající restaurace a různé obchody. Dokonce tady je noční klub a velká sauna, což zajistí, že Vaše cesta bude tak příjemná, jak to jen bude možné.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti DBS Cruise Ferry, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti DBS Cruise Ferry. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku DBS Cruise Ferry s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě DBS Cruise Ferry

Všechny trasy DBS Cruise Ferry