COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Proč využít
Direct Ferries?

Výběr z 3325 tras a 764 přístavů po celém světě

Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků

Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně

Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Trajekty do Dominikánská republika

Dominikánská republika je druhou největší a nejnavštěvovanější zemí v Karibiku. Může se pochlubit příjemnou průměrnou teplotou 26C a nabízí nádherné horské scenérie, nedotčené pláže a krásnou koloniální architekturu, což z ní činí ideální prázdninovou destinaci.

Na jižním pobřeží leží největší a hlavní město Santo Domingo. Je to kulturní, obchodní a politické centrum země, takže zde není nouze o aktivity.

Pokud se ocitnete v Santo Domingo, nezapomeňte jít na procházku kolem "Zona Colonial", místa, které je zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. V Santo Domingo najdete nejstarší nepřetržitě využívanou katedrálu na západní polokouli, takže si určitě nezapomeňte fotoaparát. Najdete zde i množství historických památek, jako je Fort Ozama a také mnoho zajímavých muzeí s renesančním uměním.

Perfektní způsob, jak si užít svůj den v hlavním městě je vyzkoušet si jeho rušný noční život. 'Klub Murcielago' se nachází uvnitř obrovské podzemní jeskyni a je to skvělé místo, kde si můžete vychutnat tradiční tanec "merengue".

V Punta Cana, mimo hlavního města, je množství pláží s bílým pískem, které jsou ideální, pokud si chcete odpočinout obklopeni přírodními krásami. Při chůzi po měkkém písku a pohledu na křišťálově čistou vodu se určitě budete cítit jako v ráji.

Jediný přístav země se nachází v hlavním městě. Propojuje Dominikánskou republiku se San Juan a přístavem Mayaguez v Portoriku, trvalého krásnou krajinou. Plavby se konají třikrát týdně s průměrnou dobou trvání kolem 14 hodin.

Plavby jsou provozovány společností America Cruise Ferries, která nabízí kvalitní služby na dobře vybavených lodích. Na palubě najdete skvěle zásobený bar, televize a dokonce i fantastický noční klub na pozdní noční zábavu.

Populární provozovatelé trajektů

Na palubě trajektů

Zjistěte, jak to vypadá na palubě trajektu ještě před Vaší cestou

Informace o lodi, videa & recenze

Trasy a přístavy v Dominikánská republika