Egina
Agistri
Trajekty do Sarónske ostrovy
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Trajekt z Egina do Agistri

Trajektová trasa Egina Agistri spojuje Sarónske ostrovy s Sarónske ostrovy a nyní je provozovaná 2 lodními společnostmi. Trajekt společnosti Saronic Ferries se plaví 6 krát za týden s dobou trvání plavby kolem 45 minut. zatímco Trajekty společnosti Aegean Flying Dolphins se plaví 4 krát za den, plavba trvá od 10 minut.

Celkově je tu 34 plaveb týden na trase z Egina Agistri mezi Sarónske ostrovy a Sarónske ostrovy. Porovnejte a získejte nejlepší cenu na dobu, kdy chcete cestovat již nyní.

Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Nejpopulárnější otázky

Jak dlouho trvá trajekt z Egina do Agistri?

Doba plavby trajektem z Egina do Agistri je přibližně 27m. Doba plavby se může v jednotlivých ročních obdobích lišit, proto doporučujeme provést živou kontrolu.

Které trajektové společnosti operují mezi Egina a Agistri?

Existuje 2 populárních provozovatelů trajektů pro Egina do Agistri. Jedná se o
  • Saronic Ferries
  • Aegean Flying Dolphins

Jak si mohu rezervovat jízdenky na trajekt z Egina do Agistri?

Rezervujte si trajekty z Egina do Agistri prostřednictvím našeho vyhledávače nabídek a podívejte se na naši stránku s nabídkami, kde najdete nejnovější nabídky trajektů.

Můžete cestovat pěšky na trajektu z Egina do Agistri?

Ano, můžete cestovat jako pěší cestující z Egina do Agistri s
  • Aegean Flying Dolphins

Jaká je vzdálenost z Egina do Agistri?

Vzdálenost mezi Egina a Agistri je přibližně 4 námořních mil.

Průvodce přístavem Egina

Řecký ostrov Egina (lat. Aegina) je součástí Sáronských ostrovů a leží téměř 30 km od Atén. Je trojúhelníkového tvaru a přibližně dvě třetiny ostrova jsou tvořeny z vyhaslé sopky. Ostrov má rozlohu 10 km ze severu na jih a 15 km z východu na západ. Na jeho úrodné půdě se pěstují obiloviny, bavlna, vinná réva, mandle, olivy a fíky.

Oblíbeným cílem turistů jsou ostrovní pláže, které jsou od přístavu Pireus vzdálené kolem 40 minut lodí. Pro přepravu po ostrově je určena pravidelná autobusová doprava z města Egina do destinací po celém ostrově, včetně Agia Marina a rybářské vesnice Portes na východním pobřeží. Turisté by si určitě neměli nechat ujít návštěvu chrámu Aphaea, který byl zasvěcen bohyni Aphaea (později známá jako Athéna). Tento chrám spolu s chrámem Parthenón v Aténách a Poseidonovy chrámem v Sounion vytvořili posvátný chrámový trojúhelník. Na ostrově se také nachází klášter Agios Nectarios, zasvěcený knězi řecké pravoslavné církve Nectariosovi, který byl nedávno vyhlášen za svatého.


Průvodce přístavem Agistri

Agistri je řecký ostrov, který se nachází v blízkosti ostrova Egina, v Saronském zálivu, a který je vzdálen jen 55 minut plavby trajektem z přístavu Pireus. Ostrov je pokryt množstvím stromů a rostlin, přičemž některé borovice se až "dotýkají" jeho čistých vod. Čtyři ostrovní resorty - Megalochori, Skala, Limenaria a Metochi - jsou ideální destinací pro skvělou dovolenou. Pokud se rozhodnete prozkoumat ostrov, najdete zde množství klidných oblastí, borové lesy či písečné pláže s průzračně čistou vodou. Ostrov také nabízí rušný noční život pro ty návštěvníky, kteří mají rádi bary a noční kluby.

Konvenční trajekty, stejně jako plavidla typu Flying Dolphins se plaví na ostrov Agistri z řeckého přístavu Pireus (brána číslo 8). Plavba trvá jen 10 minut. K dispozici jsou i lodě Agistri Express a malé "vodní taxiky".


Egina do Agistri Jízdní řády trajektů

Rozvrhy trajektů mezi 27/05/2024 a 02.06.2024


Provozovatel Čas odjezdu (nejbližší k zvolenému) Čas příjezdu Doba plavby Dny plachtění
Aegean Flying Dolphins 08:45 08:55 10 minut Út, St, Čt, Pá, Sat
Aegean Flying Dolphins 10:45 10:55 10 minut Každý den
Aegean Flying Dolphins 12:45 12:55 10 minut Mon, Sun
Aegean Flying Dolphins 16:45 16:55 10 minut Út, St, Čt, Pá, Sat, Sun
Aegean Flying Dolphins 18:45 18:55 10 minut Každý den
Aegean Flying Dolphins 20:45 20:55 10 minut Mon

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.