COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

European Seaways

European Seaways je řecká lodní společnost se sídlem v Aténách, která spojuje jižní Itálii s mnoha přístavy v Albánii a západním Řecku, a to včetně Iónských ostrovů.

V roce 1990 byly zavedeny celoroční spoje mezi Itálií a Řeckem, přičemž společnost rozšiřovala své trasy a nakupovala větší plavidla během následujících desetiletí, aby uspokojila rostoucí požadavky trhu. Plavební řád společnosti European Seaways nyní zahrnuje plavby z italského města Brindisi na řecké ostrovy Zakynthos, Kefalonia a Korfu, stejně jako populární trasu přes Jaderské moře do Albánie.

Po mnoha strukturálních změnách flotily, ke kterým docházelo průběžně v posledních několika letech, společnost European Seaways nyní provozuje dva velké trajekty pojmenované F/B Bridge a F/B Galaxy. Obě lodě mohou pojmout zhruba tisíc cestujících s několika sty vozidly a dosahují rychlosti až devatenáct uzlů. Zařízení na palubě zahrnuje moderní kabiny s dřevěným nábytkem, několik salonků s plochou obrazovkou a dobře vybavené dětské hřiště.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti European Seaways s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády European Seaways s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy European Seaways

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Všechny trasy European Seaways