European Seaways
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

European Seaways

European Seaways je řecká lodní společnost se sídlem v Aténách, která spojuje jižní Itálii s mnoha přístavy v Albánii a západním Řecku, a to včetně Iónských ostrovů.

V roce 1990 byly zavedeny celoroční spoje mezi Itálií a Řeckem, přičemž společnost rozšiřovala své trasy a nakupovala větší plavidla během následujících desetiletí, aby uspokojila rostoucí požadavky trhu. Plavební řád společnosti European Seaways nyní zahrnuje plavby z italského města Brindisi na řecké ostrovy Zakynthos, Kefalonia a Korfu, stejně jako populární trasu přes Jaderské moře do Albánie.

Po mnoha strukturálních změnách flotily, ke kterým docházelo průběžně v posledních několika letech, společnost European Seaways nyní provozuje dva velké trajekty pojmenované F/B Bridge a F/B Galaxy. Obě lodě mohou pojmout zhruba tisíc cestujících s několika sty vozidly a dosahují rychlosti až devatenáct uzlů. Zařízení na palubě zahrnuje moderní kabiny s dřevěným nábytkem, několik salonků s plochou obrazovkou a dobře vybavené dětské hřiště.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti European Seaways s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády European Seaways s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.