Ferries Del Caribe
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Ferries Del Caribe

Ferries del Caribe spojuje Dominikánskou republiku s Puerto Rico a její flotila pluje mezi přístavy Santo Domingo a San Juan. Ferries del Caribe, založená v roce 2004, představuje tu nejlepší volbu přepravy na 250 km dlouhé trase mezi Puerto Rico a Dominikánskou republikou.

Plavba zabere 12 hodin a lodě vyplouvají ze Santo Dominga v noci (neděle, úterý, čtvrtek) a vrací se ze San Juan následující den, tj. v pondělí, středu a pátek večer. V sobotu není k dispozici žádná plavba. Zábava začíná v okamžiku, kdy vstoupíte na palubu Ferries Del Caribe, která poskytuje navíc zážitek v podobě zajímavého programu, a to po dobu celého výletu.

Loď byla postavena v Japonsku v roce 1990, může přepravit kolem 1750 cestujících a 70 aut. Na palubě najdete pohodlné a prostorné salonky pro cestující s komfortními židlemi typu Pullman a výběrem vnitřního i venkovního kabinového ubytování. Pro zájemce je připravena i deluxe kabina Ocean View určená až pro tři cestující, která je nejen prostornější, nabízí se z ní nádherný výhled na oceán, má lednici, TV, dvojlůžko a samostatné lůžko, vlastní koupelnu. Další možnost představuje Master suite, kde je manželská postel a prostor je ještě větší.

Pokud jde o zábavu, podmanivý Open Deck nabízí dobře zásobený bar s televizními obrazovkami, které udrží vaši pozornost. Pro pozdní noční zábavu se bar s názvem Del Bar může pochlubit úžasnou scenérií a svůdnou atmosférou, nemluvě o samotném skvělém baru a hudbě. Pokud máte chuť k jídlu, v restaurace se připravují na snídani od brzkých ranních hodin. Hosté jsou vítáni i večer, kdy si mohou vychutnat večeři formou bufetu.

Obchod na palubě lodi je bez daní a nabízí řadu produktů, včetně suvenýrů i alkoholu, a je otevřený i na moři.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Ferries Del Caribe s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Ferries Del Caribe s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Ferries Del Caribe

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.