COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ferries Del Caribe

Ferries del Caribe spojuje Dominikánskou republiku s Puerto Rico a její flotila pluje mezi přístavy Santo Domingo a San Juan. Ferries del Caribe, založená v roce 2004, představuje tu nejlepší volbu přepravy na 250 km dlouhé trase mezi Puerto Rico a Dominikánskou republikou.

Plavba zabere 12 hodin a lodě vyplouvají ze Santo Dominga v noci (neděle, úterý, čtvrtek) a vrací se ze San Juan následující den, tj. v pondělí, středu a pátek večer. V sobotu není k dispozici žádná plavba. Zábava začíná v okamžiku, kdy vstoupíte na palubu Ferries Del Caribe, která poskytuje navíc zážitek v podobě zajímavého programu, a to po dobu celého výletu.

Loď byla postavena v Japonsku v roce 1990, může přepravit kolem 1750 cestujících a 70 aut. Na palubě najdete pohodlné a prostorné salonky pro cestující s komfortními židlemi typu Pullman a výběrem vnitřního i venkovního kabinového ubytování. Pro zájemce je připravena i deluxe kabina Ocean View určená až pro tři cestující, která je nejen prostornější, nabízí se z ní nádherný výhled na oceán, má lednici, TV, dvojlůžko a samostatné lůžko, vlastní koupelnu. Další možnost představuje Master suite, kde je manželská postel a prostor je ještě větší.

Pokud jde o zábavu, podmanivý Open Deck nabízí dobře zásobený bar s televizními obrazovkami, které udrží vaši pozornost. Pro pozdní noční zábavu se bar s názvem Del Bar může pochlubit úžasnou scenérií a svůdnou atmosférou, nemluvě o samotném skvělém baru a hudbě. Pokud máte chuť k jídlu, v restaurace se připravují na snídani od brzkých ranních hodin. Hosté jsou vítáni i večer, kdy si mohou vychutnat večeři formou bufetu.

Obchod na palubě lodi je bez daní a nabízí řadu produktů, včetně suvenýrů i alkoholu, a je otevřený i na moři.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Ferries Del Caribe s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Ferries Del Caribe s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Trasy a přístavy Ferries Del Caribe

Na palubě Ferries Del Caribe

Všechny trasy Ferries Del Caribe