COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ferry Las Perlas

Ferry Las Perlas provozuje rychlou trajektovou přepravu v Panamském zálivu mezi městem Panama a souostrovím Pearl Islands ve Střední Americe.

Ferry Las Perlas je mladá panamská společnost, která nabízí své moderní služby místním obyvatelům, stejně jako rostoucímu počtu návštěvníků Panamy.

Pravidelné plavby společnosti nabízejí přímý transfer z Trump Tower v centru města Panama na ostrovy Taboga, Contadora a Viveros. Plavba trvá asi 90 minut. Ferry Las Perlas zaručí klidnou cestu se svými moderními plavidly, které jsou sestrojeny účelově k plavbě v Panamském zálivu.

Na palubě najdete LCD televizory, kavárnu a toalety. Kromě klimatizovaných zón určených k posezení je k dispozici navíc tzv. sluneční terasa nebo možnost opalování se na lehátkách!

Ostrovy Pearl Islands jsou přírodním rájem pro některé volně žijící druhy ptáků a želvy hnízdící na pobřeží. Ostrůvek Saboga s jeho křišťálově čistou vodou je místem, které by měli navštívit ti, kteří milují velryby a delfíny, protože právě oni jsou častými návštěvníky souostroví.

Kromě trajektové přepravy nabízí společnost Ferry Las Perlas i rekreační aktivity jako např. šnorchlování, rybaření a výlety do Panamského zálivu. Ferry Las Perlas zajišťuje navíc i jednodenní výlety na ostrov Viveros Island, kde jsou k dispozici všechny luxusní zařízení tohoto nového letoviska.

Prohlédněte si Ferry Las Perlas plavební řády, ceny a rezervujte si Ferry Las Perlas lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Ferry Las Perlas s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy Ferry Las Perlas

Všechny trasy Ferry Las Perlas