COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

FreeBird Express

Společnost Freebird Express, oficiálně známá jako Pacha Express, je jednou z nejnovějších společností vysokorychlostních trajektů v Indonésii a nabízí plavby mezi oblastí Amed (východní Bali), ostrovy Gili a přístavem Bangasal (v severovýchodní části ostrova Lombok).

Plavba trvá 45 minut až dvě hodiny a společnost Freebird Express se snaží poskytnout svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu služeb, stejně jako bezpečnost a profesionalitu během jejich plavby.

Na palubě jejích moderních plavidel jsou pohodlná sedadla a prostorná tzv. sluneční terasa, ze které je možné obdivovat krásnou scenérii. Také se tam nacházejí nejnovější bezpečnostní zařízení, takže si každý zákazník může být jist, že je v těch nejlepších rukou. Každý cestující dostane zdarma láhev minerální vody a čistý ručník.

Freebird Express také na požádání poskytuje bezplatný transfer do/z oblíbených turistických destinací na Bali, co ještě více usnadní cestování mezi těmito nádhernými indonéskými ostrovy.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti FreeBird Express, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti FreeBird Express. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku FreeBird Express s alternativními trajektovými operátory.

Na palubě FreeBird Express

Všechny trasy FreeBird Express

Alternativní společnosti a trasy