FRS Caribbean
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

FRS Caribbean

FRS Caribbean propojuje Miami na Floridě (USA) s Bimini, nejzápadnější oblastí Baham v Karibiku.

FRS Caribbean se může jako jedna z nejúspěšnějších trajektových společností na světě pochlubit mezinárodní sítí tras, přičemž v létě roku 2016 rozšířila své působení v Karibiku a Spojených státech. Díky FRS Caribbean se mohou turisté i místní obyvatelé přepravit snadno z Miami na krásný ostrov Bimini, nejbližší bahamský ostrov při pevnině USA, a to pouze za dvě hodiny. Jízdní řád této společnosti je sestaven tak, aby si výletníci mohli užít osm hodin zábavy na slunci.

Loď využívána na plavby se jmenuje San Gwann - velké, vysokorychlostní plavidlo s kapacitou přes čtyři sta cestujících. Loď o délce sedmdesát stop je schopná dosáhnout rychlosti 38 uzlů. Má moderní design a červeno-bílou barvu, typickou pro FRS. Na palubě jsou k dispozici dva dobře vybavené bary, bezcelní obchody s širokou škálou produktů a také pohodlná sedadla.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti FRS Caribbean s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.