COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

FRS Caribbean

FRS Caribbean propojuje Miami na Floridě (USA) s Bimini, nejzápadnější oblastí Baham v Karibiku.

FRS Caribbean se může jako jedna z nejúspěšnějších trajektových společností na světě pochlubit mezinárodní sítí tras, přičemž v létě roku 2016 rozšířila své působení v Karibiku a Spojených státech. Díky FRS Caribbean se mohou turisté i místní obyvatelé přepravit snadno z Miami na krásný ostrov Bimini, nejbližší bahamský ostrov při pevnině USA, a to pouze za dvě hodiny. Jízdní řád této společnosti je sestaven tak, aby si výletníci mohli užít osm hodin zábavy na slunci.

Loď využívána na plavby se jmenuje San Gwann - velké, vysokorychlostní plavidlo s kapacitou přes čtyři sta cestujících. Loď o délce sedmdesát stop je schopná dosáhnout rychlosti 38 uzlů. Má moderní design a červeno-bílou barvu, typickou pro FRS. Na palubě jsou k dispozici dva dobře vybavené bary, bezcelní obchody s širokou škálou produktů a také pohodlná sedadla.

Stránka directferries.cz Vám umožní porovnat jízdní řád a cenovou nabídku společnosti FRS Caribbean s alternativními trajektovými operátory, abyste mohli udělat to nejlepší rozhodnutí pro Váš výlet.

Všechny trasy FRS Caribbean