COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

GLD Atlantique

GLD Atlantique byl název první francouzsko-španělské "mořské dálnice", která spojovala přístavy Saint Nazaire (Nantes) a Gijón.

Původně to byl společný podnik společností Grimaldi Lines a LD Lines, dvou největších trajektových přepravců v Evropě. Momentálně tato osobní trajektová doprava funguje pod názvem LD Lines.

Trasa Saint Nazaire - Gijon je zajištěna plavidlem s kapacitou 800 cestujících a k dispozici je zde vše, co se dá očekávat od moderního trajektu.

Hlavní cíl této "námořní dálnice" je omezit dopravní zácpy na silnicích přes Pyreneje (zejména na magistrále N10) a snížit dopad automobilů na životní prostředí tím, že nabízí alternativní dopravu přes moře.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti GLD Atlantique, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti GLD Atlantique. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti GLD Atlantique s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.