GLD Atlantique
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

GLD Atlantique

GLD Atlantique byl název první francouzsko-španělské "mořské dálnice", která spojovala přístavy Saint Nazaire (Nantes) a Gijón.

Původně to byl společný podnik společností Grimaldi Lines a LD Lines, dvou největších trajektových přepravců v Evropě. Momentálně tato osobní trajektová doprava funguje pod názvem LD Lines.

Trasa Saint Nazaire - Gijon je zajištěna plavidlem s kapacitou 800 cestujících a k dispozici je zde vše, co se dá očekávat od moderního trajektu.

Hlavní cíl této "námořní dálnice" je omezit dopravní zácpy na silnicích přes Pyreneje (zejména na magistrále N10) a snížit dopad automobilů na životní prostředí tím, že nabízí alternativní dopravu přes moře.

Využijte stránky directferries.cz k vyhledání jízdního řádu společnosti GLD Atlantique, ke zjištění cen a pro rezervaci lístků společnosti GLD Atlantique. Hledáte nejlevnější možnost přepravy pro svůj výlet? Porovnáme pro Vás nabídku společnosti GLD Atlantique s jinými trajektovými operátory. S námi ušetříte nejen čas, své nervy, ale i peníze.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.