Great Bay Express
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Great Bay Express

Great Bay Express je jedním z nejnovějších trajektových provozovatelů, který poskytuje rychlé plavby mezi ostrovy Saint Maarten a Saint Barthelemy v oblasti Malých Antil v Karibiku.

Společnost byla založena Bobby Velasquezem, místním námořníkem s dlouholetými zkušenostmi v jachtingu a námořním průmyslu. Jeho cílem bylo nabídnout místním obyvatelům a turistům rychlý, spolehlivý a bezpečný způsob dopravy mezi těmito dvěma krásnými ostrovy.

Great Bay Express se se svým vhodně zvoleným plavebním řádem a vynikajícími zákaznickými službami rychle stává jednou z nejpopulárnějších trajektových společností v regionu. Pouze za 45 minut se mohou cestující přemístit z nádherných pláží na ostrově St Maarten do příjemných kaváren a značkových obchodů na ostrově St Barthelemy, a to vše pohodlně a stylově.

Hlavní loď s názvem Shantiwa má 65-palcový mono-trup speciálně sestrojen na plavby u pobřeží Karibského moře, což zaručuje pohodlnou plavbu bez ohledu na počasí. Trajekt má dvě venkovní paluby, klimatizované prostory s posezením, které mají kapacitu 130 cestujících.

Great Bay Express nabízí i bezplatné autobusové transfery, stejně jako i taxíky, které cestující přepraví až na letiště na ostrově St Maarten.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Great Bay Express s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Great Bay Express s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Na palubě Great Bay Express

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.