COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Great Bay Express

Great Bay Express je jedním z nejnovějších trajektových provozovatelů, který poskytuje rychlé plavby mezi ostrovy Saint Maarten a Saint Barthelemy v oblasti Malých Antil v Karibiku.

Společnost byla založena Bobby Velasquezem, místním námořníkem s dlouholetými zkušenostmi v jachtingu a námořním průmyslu. Jeho cílem bylo nabídnout místním obyvatelům a turistům rychlý, spolehlivý a bezpečný způsob dopravy mezi těmito dvěma krásnými ostrovy.

Great Bay Express se se svým vhodně zvoleným plavebním řádem a vynikajícími zákaznickými službami rychle stává jednou z nejpopulárnějších trajektových společností v regionu. Pouze za 45 minut se mohou cestující přemístit z nádherných pláží na ostrově St Maarten do příjemných kaváren a značkových obchodů na ostrově St Barthelemy, a to vše pohodlně a stylově.

Hlavní loď s názvem Shantiwa má 65-palcový mono-trup speciálně sestrojen na plavby u pobřeží Karibského moře, což zaručuje pohodlnou plavbu bez ohledu na počasí. Trajekt má dvě venkovní paluby, klimatizované prostory s posezením, které mají kapacitu 130 cestujících.

Great Bay Express nabízí i bezplatné autobusové transfery, stejně jako i taxíky, které cestující přepraví až na letiště na ostrově St Maarten.

Direct Ferries porovnává jízdní řády trajektů a cenové nabídky na základě Vašich kritérií. Navíc je zde k dispozici možnost porovnat nabídku společnosti Great Bay Express s ostatními lodními přepravci, a to během jednoho vyhledávání.

Porovnejte ceny a jízdní řády Great Bay Express s alternativními dopravci a získejte tak tu nejvýhodnější variantu, a to ještě před samotnou rezervací jízdenky.

Všechny trasy Great Bay Express