COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Greenlines DP

Společnost Greenlines DP operující z Ho Či Minova Města provozuje vysokorychlostní trajekty, které díky nedávno modernizované flotile a novým trasám nabízejí jedny z nejkratších tras v Ho Či Minově Městě.

Jaké trajektové spoje společnost Greenlines DP nabízí?

Společnost Greenlines DP aktuálně nabízí řadu trajektových spojů v centru Ho Či Minova Města i na předměstí podél pobřeží. Provozuje zde řadu trajektových spojů, z nichž některé patří k těm nejrychlejším, jaké jsou v Ho Či Minově Městě dostupné. K dispozici jsou také trajekty do Vung Tau i Can Gia. Další informace o dostupných trasách najdete na stránkách konkrétních tras.

Jaké lodě společnost Greenlines DP provozuje?

Společnost Greenlines DP využívá řadu trajektů, například neuvěřitelně rychlé katamarany, z nichž některé slouží teprve od loňska. Provozuje rovněž mnohem větší lodě, které pojmou mnohem více cestujících, stejně jako mnohem menší přívozy, které jsou i přes omezenou kapacitu stejně rychlé jako zbytek flotily. Další informace o lodích, které společnost Greenlines DP provozuje, najdete na stránkách konkrétních plavidel.

Kolik stojí lístky na trajekty Greenlines DP?

Z důvodu různého trasování i sezonních změn v cenách lístků nelze uvést konkrétní cenu za dopravu trajektem – doporučujeme vám použít náš užitečný nástroj pro vyhledávání nejvýhodnějších cen a tras.

Prohlédněte si Greenlines DP plavební řády, ceny a rezervujte si Greenlines DP lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Greenlines DP s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy Greenlines DP

Klikněte zde pro zobrazení mapy

Na palubě Greenlines DP

Všechny trasy Greenlines DP