Greenlines DP
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Greenlines DP

Společnost Greenlines DP operující z Ho Či Minova Města provozuje vysokorychlostní trajekty, které díky nedávno modernizované flotile a novým trasám nabízejí jedny z nejkratších tras v Ho Či Minově Městě.

Jaké trajektové spoje společnost Greenlines DP nabízí?

Společnost Greenlines DP aktuálně nabízí řadu trajektových spojů v centru Ho Či Minova Města i na předměstí podél pobřeží. Provozuje zde řadu trajektových spojů, z nichž některé patří k těm nejrychlejším, jaké jsou v Ho Či Minově Městě dostupné. K dispozici jsou také trajekty do Vung Tau i Can Gia. Další informace o dostupných trasách najdete na stránkách konkrétních tras.

Jaké lodě společnost Greenlines DP provozuje?

Společnost Greenlines DP využívá řadu trajektů, například neuvěřitelně rychlé katamarany, z nichž některé slouží teprve od loňska. Provozuje rovněž mnohem větší lodě, které pojmou mnohem více cestujících, stejně jako mnohem menší přívozy, které jsou i přes omezenou kapacitu stejně rychlé jako zbytek flotily. Další informace o lodích, které společnost Greenlines DP provozuje, najdete na stránkách konkrétních plavidel.

Kolik stojí lístky na trajekty Greenlines DP?

Z důvodu různého trasování i sezonních změn v cenách lístků nelze uvést konkrétní cenu za dopravu trajektem – doporučujeme vám použít náš užitečný nástroj pro vyhledávání nejvýhodnějších cen a tras.

Prohlédněte si Greenlines DP plavební řády, ceny a rezervujte si Greenlines DP lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Greenlines DP s jinými trajektovými společnostmi.

Na palubě Greenlines DP

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.