Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční
Proč využít Direct Ferries?
category
Výběr z 4412 tras a 901 přístavů po celém světě
category
Společnost si získala důvěru 2,5 milionů zákazníků
category
Zajišťujeme více než 1,2 milionu plaveb ročně
category
Pro naše zákazníky kontrolujeme více než 1 milión cen denně

Jak se dostat do přístavu Guernsey

 • Guernsey Trajektový Prístav Autem

  Vzhledem na velikost ostrova, prístav je možné relativne lehko najít. Guernsey Trajekty se plaví do prístavu St. Peter Port. Ze St. Julians Avenue pokracujte prímo prez kruhovej objezd a nasledujte informacné tabule do trajektového prístavu.

 • Guernsey Trajektový Prístav Autobusem

  Nejbližší autobusová zastávka se nachází v mestském centru, které je asi 5 minut peši z prístavu.

 • Guernsey Trajektový Prístav Adresa

  White Rock, St. Peter Port, Guernsey

 • Ubytování v Guernsey

  Jestli chcete strávit noc blízko přístavu Guernsey před nebo po Vaší cestě, anebo pokud hledáte ubytování pro celý pobyt, prosím navštivte naší stránku Ubytování v Guernsey pro nejlepší ceny ubytování a jednu z největších nabídek online!

Služby trajektové přepravy v Guernsey

Průvodce přístavem Guernsey

Průvodce přístavem Guernsey

Guernsey je britskou korunní dependenci v Lamanšském průlivu u pobřeží Normandie. Je rozdělena na 10 krajů. Stoupající hladiny moře změnily Guernsey na část poloostrova vystupujícího do průlivu La Manche asi 6000 př. n.l., kdy byly Guernsey a jiné mysy odříznuté od kontinentální Evropy a staly se ostrovy. Dějiny Guernsey začínají s neolitickým člověkem a nejstaršími strukturami stvořenými člověkem v Evropě. Ostrov je součástí Normandie od 933, podporuje vztah mezi Anglií a Francií, která zůstává přítomna v normandských zákonech a v místním jazyce. Guernsey připojil se do Anglie v roce 1204. Hrad Cornet byl postaven pro odražení francouzské invazi, a dnes jsou zde některé z nejlepších muzeí na ostrově. 20. století také zanechalo svou stopu v dějinách, když se ostrovy staly baštou druhé světové války.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.