COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hanil Express

Hanil Express propojuje Wando na jihokorejské pevnině s ostrovy Jeju a Chuja.

Hanil Express je jednou z největších a nejznámějších trajektových společností v Jižní Koreji, která působí ve své oblasti již více než šedesát let.

Hanil Express provozuje tři automobilové trajekty na trase Jeju - Wando. Hanil Blue Narae a Hanil Car Ferry 1 plují přímo na ostrov Jeju, zatímco Hanil Car Ferry 3 zastavuje na ostrově Chujado. Plavba na ostrov Jeju trvá kolem 90 minut, zatímco plavba na ostrov Chujado přibližně 2 hodiny.

Tyto tři lodě se liší stylem a poskytovanými službami. Hanil Blue Nara je vysokorychlostní trajekt zabezpečující tu nejrychlejší plavbu mezi pevninou a ostrovem Jeju s kapacitou 570 cestujících a 63 vozidel. Hanil Car Ferry 1 je větší než tradiční výletní trajekty a pojme až 1000 cestujících a více než 100 vozidel.

Prohlédněte si Hanil Express plavební řády, ceny a rezervujte si Hanil Express lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Hanil Express s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Hanil Express

Alternativní společnosti a trasy