Hanil Express
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Hanil Express

Hanil Express propojuje Wando na jihokorejské pevnině s ostrovy Jeju a Chuja.

Hanil Express je jednou z největších a nejznámějších trajektových společností v Jižní Koreji, která působí ve své oblasti již více než šedesát let.

Hanil Express provozuje tři automobilové trajekty na trase Jeju - Wando. Hanil Blue Narae a Hanil Car Ferry 1 plují přímo na ostrov Jeju, zatímco Hanil Car Ferry 3 zastavuje na ostrově Chujado. Plavba na ostrov Jeju trvá kolem 90 minut, zatímco plavba na ostrov Chujado přibližně 2 hodiny.

Tyto tři lodě se liší stylem a poskytovanými službami. Hanil Blue Nara je vysokorychlostní trajekt zabezpečující tu nejrychlejší plavbu mezi pevninou a ostrovem Jeju s kapacitou 570 cestujících a 63 vozidel. Hanil Car Ferry 1 je větší než tradiční výletní trajekty a pojme až 1000 cestujících a více než 100 vozidel.

Prohlédněte si Hanil Express plavební řády, ceny a rezervujte si Hanil Express lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Hanil Express s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternativní společnosti a trasy

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.