COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hansa Destinations

Hansa Destinations nabízí jednu trajektovou trasu mezi Nynäshamnem ve Švédsku a Rostockem v Německu, která přepravuje cestující a náklad.

Některé odjezdy zastavují na ostrově Visby, podívejte se na naše jízdní řády pro trajekty plující s touto možností. Hansa Destinations umožňují přechod nákladní dopravy po této trase, která je šetrná k životnímu prostředí, s kapacitou přes 75 000 kamionů ročně.

Loď provozující tuto trasu je M/S Drotten. Na palubě trajektu jsou vítáni domácí mazlíčci a můžete si zarezervovat kajutu, která je vhodná pro domácí mazlíčky. Cestující s elektromobily mohou svůj vůz nabíjet na terminálu Nynäsham, nikoli na palubě z bezpečnostních důvodů.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Hansa Destinations, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Hansa Destinations. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Hansa Destinations s alternativními trajektovými operátory.

Trasy a přístavy Hansa Destinations

Všechny trasy Hansa Destinations