Hansa Destinations
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Hansa Destinations

Hansa Destinations nabízí jednu trajektovou trasu mezi Nynäshamnem ve Švédsku a Rostockem v Německu, která přepravuje cestující a náklad.

Některé odjezdy zastavují na ostrově Visby, podívejte se na naše jízdní řády pro trajekty plující s touto možností. Hansa Destinations umožňují přechod nákladní dopravy po této trase, která je šetrná k životnímu prostředí, s kapacitou přes 75 000 kamionů ročně.

Loď provozující tuto trasu je M/S Drotten. Na palubě trajektu jsou vítáni domácí mazlíčci a můžete si zarezervovat kajutu, která je vhodná pro domácí mazlíčky. Cestující s elektromobily mohou svůj vůz nabíjet na terminálu Nynäsham, nikoli na palubě z bezpečnostních důvodů.

Díky portálu directferries.cz můžete najít jízdní řád lodí společnosti Hansa Destinations, ceny plaveb nebo si dokonce rezervovat lístky u společnosti Hansa Destinations. Pokud je to možné, tak pro Vás také porovnáme nabídku Hansa Destinations s alternativními trajektovými operátory.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.