Helgoline
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Helgoline

Helgoline je německá trajektová společnost se sídlem na malém souostroví Helgoland, které se nachází v jihovýchodní části Severního moře a propojuje hlavní ostrov s Hamburkem a Cuxhavenem.

Společnost se pyšní novým, ultramoderním plavidlem a od roku 2018 je považována za vedoucí společnost v oblasti trajektové přepravy na německé pobřežní ostrovy. Trajekt má dvě paluby a je schopen přepravit až 692 cestujících. Sluneční terasa má rozlohu 228 čtverečních metrů, jsou zde i velké VIP balkóny a o 20 % vyšší počet sedadel než na předchozím trajektu Halunder Jet. Z horní paluby je nejlepší panoramatický výhled na Labe a okolní ostrůvky, proto je vhodné zde strávit alespoň část své plavby.

Díky nejnovějším dostupným technologiím, včetně nejmodernějšího systému tlumení pohybu, je plavba s Helgoline pohodlná a spolehlivá. Tyto praktické funkce umožňují plynulou plavbu přes Severní moře, a to i při impozantní rychlosti lodi 35 uzlů. Pokud jde o možnosti na palubě, zákazník najde u každého sedadla USB port, k dispozici je i občerstvení v podobě jídla a nápojů. Zkušení členové posádky jsou cestujícím neustále k dispozici, aby jim pomohli s jakýmkoliv problémem nebo dotazem.

Prohlédněte si Helgoline plavební řády, ceny a rezervujte si Helgoline lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Helgoline s jinými trajektovými společnostmi.

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.