COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Helgoline

Helgoline je německá trajektová společnost se sídlem na malém souostroví Helgoland, které se nachází v jihovýchodní části Severního moře a propojuje hlavní ostrov s Hamburkem a Cuxhavenem.

Společnost se pyšní novým, ultramoderním plavidlem a od roku 2018 je považována za vedoucí společnost v oblasti trajektové přepravy na německé pobřežní ostrovy. Trajekt má dvě paluby a je schopen přepravit až 692 cestujících. Sluneční terasa má rozlohu 228 čtverečních metrů, jsou zde i velké VIP balkóny a o 20 % vyšší počet sedadel než na předchozím trajektu Halunder Jet. Z horní paluby je nejlepší panoramatický výhled na Labe a okolní ostrůvky, proto je vhodné zde strávit alespoň část své plavby.

Díky nejnovějším dostupným technologiím, včetně nejmodernějšího systému tlumení pohybu, je plavba s Helgoline pohodlná a spolehlivá. Tyto praktické funkce umožňují plynulou plavbu přes Severní moře, a to i při impozantní rychlosti lodi 35 uzlů. Pokud jde o možnosti na palubě, zákazník najde u každého sedadla USB port, k dispozici je i občerstvení v podobě jídla a nápojů. Zkušení členové posádky jsou cestujícím neustále k dispozici, aby jim pomohli s jakýmkoliv problémem nebo dotazem.

Prohlédněte si Helgoline plavební řády, ceny a rezervujte si Helgoline lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Helgoline s jinými trajektovými společnostmi.