COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

High Jet

High Jet je jednou z předních dopravních společností v Egyptě, specializuje se na trajektové spojení mezi populárními letovisky Sharm el-Sheik a Hurghada.

Námořní doprava hraje důležitou roli v egyptské ekonomice a po vzniku High Jet se dostala tato společnost hned do popředí, a to díky svému modernímu trajektu a nepřetržitým kvalitním a spolehlivým službám.

High Jet vděčí za svůj úspěch trajektu La Pespes, velkému plavidlu, které může proplout padesát námořních mil za dvě hodiny. Je to trasa, která autem běžně zabere přibližně deset hodin. La Pespes funguje v souladu s bezpečnostními normami Mezinárodní námořní organizace a je také plně certifikována egyptskými námořními úřady. Co se týče vybavení, na palubě lodi je k dispozici vše - pohodlná sedadla, klimatizace, kavárna a televize.

Je snadné pochopit, proč služby High Jet představují první volbu zákazníků, kteří chtějí cestovat mezi Hurghadou a Sharm el-Sheik, dvěma nejoblíbenějšími turistickými destinacemi v Egyptě, které jsou známé díky krásným korálovým útesům a luxusním hotelům.

Prohlédněte si High Jet plavební řády, ceny a rezervujte si High Jet lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku High Jet s jinými trajektovými společnostmi.