High Jet

High Jet je jednou z předních dopravních společností v Egyptě, specializuje se na trajektové spojení mezi populárními letovisky Sharm el-Sheik a Hurghada.

Námořní doprava hraje důležitou roli v egyptské ekonomice a po vzniku High Jet se dostala tato společnost hned do popředí, a to díky svému modernímu trajektu a nepřetržitým kvalitním a spolehlivým službám.

High Jet vděčí za svůj úspěch trajektu La Pespes, velkému plavidlu, které může proplout padesát námořních mil za dvě hodiny. Je to trasa, která autem běžně zabere přibližně deset hodin. La Pespes funguje v souladu s bezpečnostními normami Mezinárodní námořní organizace a je také plně certifikována egyptskými námořními úřady. Co se týče vybavení, na palubě lodi je k dispozici vše - pohodlná sedadla, klimatizace, kavárna a televize.

Je snadné pochopit, proč služby High Jet představují první volbu zákazníků, kteří chtějí cestovat mezi Hurghadou a Sharm el-Sheik, dvěma nejoblíbenějšími turistickými destinacemi v Egyptě, které jsou známé díky krásným korálovým útesům a luxusním hotelům.

Číst více Číst méně