High Jet

High Jet je jednou z předních dopravních společností v Egyptě, se specializací na trajektové spojení mezi populárními letovisky Sharm el-Sheiku a Hurghadou.

Námořní doprava hraje důležitou roli v egyptské ekonomice a po vzniku High Jet se společnost hned dostala do popředí, a to díky svému modernímu trajektu a vždy kvalitními a spolehlivými službami.

High Jet vděčí za svůj úspěch trajektu "La Pespes", velkému katamaránu, který může proplout padesát námořních mil za dvě hodiny. Je to trasa, která autem normálně trvá přibližně deset hodin. La Pespes je v souladu s bezpečnostními normami Mezinárodní námořní organizace a je také plně certifikován egyptskými námořními úřady. Co se týče vybavení, na palubě lodi najdete vše - pohodlná sedadla, klimatizaci, kavárnu a televize.

Je snadné pochopit, proč je High Jet první volbou pro ty, kteří chtějí cestovat mezi Hurghadou a Sharm el-Sheik, dvou nejoblíbenějších turistických destinací v Egyptě, známé svými krásnými korálovými útesy a luxusními hotely.

Prohlédněte si High Jet plavební řády, ceny a rezervujte si High Jet lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovú společnost? Nedělejte si starosti, také porovnáme High Jet s jinými trajektovými společnostmi.

Číst více Číst méně

Trasy a přístavy High Jet

Klikněte sem pro zobrazení mapy

Všechny trasy High Jet