COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hy-Line Cruises

Hy-Line Cruises je rodinná společnost se sídlem v Massachusetts, USA, která se může pochlubit druhou největší osobní trajektovou přepravou mezi Cape Cod a nedalekými ostrovy Martha's Vineyard a Nantucket.

Společnost začala fungovat v roce 1962 pod názvem Hyannis Harbor Tours. Byla řízena bratry Richardem a Robertem Scuddery a jejím hlavním zaměřením byly poznávací výlety.

Přestože společnost Hy-Line Cruises stále nabízí různé zájezdy, v současnosti hlavně provozuje profesionální trajektovou dopravu. Místní noviny Nantucket ji dvanáctkrát po sobě zvolily jedničkou v lodní dopravě. Na palubě jejích velkých, vysokorychlostních plavidel je k dispozici Wi-Fi zdarma, přičemž cesta bude zaručeně pohodlná a příjemná.

Je také třeba podotknout, že vzhledem k místním zákonům přepravuje společnost Hy-Line Cruise pouze osoby bez motorových vozidel.

Prohlédněte si Hy-Line Cruises plavební řády, ceny a rezervujte si Hy-Line Cruises lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Hy-Line Cruises s jinými trajektovými společnostmi.

Všechny trasy Hy-Line Cruises