Hy-Line Cruises
Provozovatel trajektů
Otevřená jízdenka??

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Otevřená jízdenka?

Otevřené jízdenky platí po dobu až 12 měsíců od data rezervace (prohlédněte si podmínky)

Údaje o cestě
Odjezd
Zpáteční

Hy-Line Cruises

Hy-Line Cruises je rodinná společnost se sídlem v Massachusetts, USA, která se může pochlubit druhou největší osobní trajektovou přepravou mezi Cape Cod a nedalekými ostrovy Martha's Vineyard a Nantucket.

Společnost začala fungovat v roce 1962 pod názvem Hyannis Harbor Tours. Byla řízena bratry Richardem a Robertem Scuddery a jejím hlavním zaměřením byly poznávací výlety.

Přestože společnost Hy-Line Cruises stále nabízí různé zájezdy, v současnosti hlavně provozuje profesionální trajektovou dopravu. Místní noviny Nantucket ji dvanáctkrát po sobě zvolily jedničkou v lodní dopravě. Na palubě jejích velkých, vysokorychlostních plavidel je k dispozici Wi-Fi zdarma, přičemž cesta bude zaručeně pohodlná a příjemná.

Je také třeba podotknout, že vzhledem k místním zákonům přepravuje společnost Hy-Line Cruise pouze osoby bez motorových vozidel.

Prohlédněte si Hy-Line Cruises plavební řády, ceny a rezervujte si Hy-Line Cruises lodní lístky s directferries.cz. Hledáte jinou trasu nebo trajektovou společnost? Nedělejte si starosti, porovnáme pro Vás nabídku Hy-Line Cruises s jinými trajektovými společnostmi.

Trasy a přístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby pro zákazníky

Navštivte naši stránku zákaznického servisu, kde najdete užitečné informace o cestování trajektem, často kladené dotazy a informace o tom, jak nás můžete kontaktovat a požádat o pomoc s rezervací.