Trajekt z Ibizy San Antonio do Gandia

Linka Ibiza San Antonio Gandia spojuje Ibiza s Španělsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Trasmediterranea. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 2 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Ibiza San Antonio Gandia se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Ibiza San Antonio - Gandia

  • Trasmediterranea
    • 7 plaveb týdně 2 hod
    • Zjistit cenu

Průměrné ceny na trase Ibiza San Antonio Gandia

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Ibiza San Antonio Gandia je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Ibiza San Antonio

San Antonio je druhým největším městem a magistrátem na Ibize. Po dvě tisíce let San Antonio byl malou rybářskou vesnicí, ale začal růst v pozdních 1950 letech, kdy bylo postaveno mnoho hotelů a turistických středisek v rámci všech španělských iniciativ přilákat masovou turistiku. V roce 1980 San Antonio získal neblahou pověst hlavní destinací pro britské fotbalové chuligány, což vedlo k poklesu turistického ruchu v oblasti. Nicméně, on získal svou popularitu zpět v polovině 1990 let, kdy Ibiza znovu získala svou reputaci - především ve Velké Británii - ostrova s nejlepšími nočními kluby a DJ na světě. Nyní mladé britští milovnici nočního životu tvoří většinu turistů na ostrově.