Trajekt z Ibizy San Antonio do Gandia

Linka Ibiza San Antonio Gandia spojuje Ibiza s Španělsko. V současnosti působí na na této trase pouze jedna trajektová společnost, Trasmediterranea. Plavba probíhá 7 krát v každém týden s dobou plavby přibližně 2 hodin.

Doba a frekvence plavby na trase Ibiza San Antonio Gandia se mohou lišit podle sezóny, takže Vám radíme využít ty nejaktuálnější informace.

Provozovatelé trajektů na trase Ibiza San Antonio - Gandia

Průměrné ceny na trase Ibiza San Antonio Gandia

Uvedené ceny představují průměrné ceny jednosměrných jízdenek zakoupených našimi zákazníky. Nejběžnější typ rezervace na trase Ibiza San Antonio Gandia je auto a 1 cestujíci.

Průvodce přístavem Ibiza San Antonio

San Antonio je druhým největším městem a magistrátem na Ibize. Po dvě tisíce let San Antonio byl malou rybářskou vesnicí, ale začal růst v pozdních 1950 letech, kdy bylo postaveno mnoho hotelů a turistických středisek v rámci všech španělských iniciativ přilákat masovou turistiku. V roce 1980 San Antonio získal neblahou pověst hlavní destinací pro britské fotbalové chuligány, což vedlo k poklesu turistického ruchu v oblasti. Nicméně, on získal svou popularitu zpět v polovině 1990 let, kdy Ibiza znovu získala svou reputaci - především ve Velké Británii - ostrova s nejlepšími nočními kluby a DJ na světě. Nyní mladé britští milovnici nočního životu tvoří většinu turistů na ostrově.